Tugev teine päev tõi Jeetsile Otepää talveralli võidu | Autoralli

2237142h086at24

Tervist kõigile rallifännidele! Otepää talveralli tõi meile põneva võistluse, kus taas kord tuli selgelt esile Ott Tänaku meeskonnakaaslase Jeetsi tugev sõiduoskus. Teisel võistluspäeval suutis Jeets näidata oma parimat kiirust ja kindlust, mis tõid talle lõpuks võidu. Selline tugev esitus on kindlasti vääriline imetlust ning tõotab põnevat hooaega rallimaailmas. Kõigil, kes seda põnevat võistlust ei näinud, tasub kindlasti vaadata võidusõidu kulminatsiooni, mis oli täis pinget ja emotsioone.

Autoralli Eesti meistrivõistluste teise etapi ehk Otepää talveralli võitsid Gregor Jeets ja Timo Taniel, kes edestasid Karl Martin Volverit ja Margus Jõeranda 19,3 sekundiga.

Jeets (Škoda Fabia Rally2 evo) tõusis laupäevase avakatsega Volveri (Škoda Fabia Proto) ette liidriks ja kuigi Volver võitis teisel võistluspäeval veel kaks katset, edestas Jeets teda ülejäänud viiel ning saavutas lõpuks 19,3-sekundilise võidu.

Kolmandaks tuli Läti rallipaar Emils Blums – Eglitis Didzis (Mitsubishi Lancer Evo IX), kes kaotas Jeetsile ja Tanielile 1.35,2. Neljanda koha said Roland Murakas ja Kalle Adler (Mitsubishi Lancer Evo IX; +2.24,1).

Eesti meistrivõistluste hooaja avaetapil Aluksnes ei osalenud ei Jeets ega Volver, jaanuari keskel võidutses koduteedel Blums.

Jeetsi võit Otepää talverallil kinnitab tema tugeva sõiduoskust ning võimekust võistlustel silma paista. Teine võistluspäev näitas tema kindlat meisterlikkust ning võimekust kohaneda erinevate tingimustega. See võit on kindlasti suurepärane saavutus nii Jeetsile endale kui ka tema meeskonnale. Otepää talveralli on tugev võistlus, kus tuleb näidata oma parimat võimekust ja Jeets suutis sellega suurepäraselt hakkama saada. Loodame, et see võit annab talle veelgi rohkem enesekindlust ja edu tulevasteks võistlusteks.

Loe rohkem:  Läti ralli saab alguse Riia kesklinnast | Autoralli