Pärnu pikendas TalTechi kaotusteseeria viiemänguliseks | Korvpall

2088059h40b5t24

TalTechi korvpallimeeskonnas on viimasel ajal olnud raske aeg, kuna nemad on pidanud leppima mitme järjestikuse kaotusega. Viimane kaotus tuli Pärnu vastu, mis pikendas nende kaotuste seeriat juba viie mänguni. Pärnu meeskond näitas oma tugevat mängu ja suutis TalTechile järjekordse kaotuse põhjustada. See on kindlasti olnud keeruline aeg TalTechi meeskonnale, kuid kindlasti on neil soov näidata oma tõelist võimekust ja tõusta taas võidukale teele.

Eesti-Läti korvpalliliiga laupäevases ainsas mängus alistas Pärnu Sadam koduväljakul TalTechi 92:70.

Kodumeeskond Pärnu võitis kõik veerandajad, kasvatas teise perioodi keskel edu kahekohaliseks ning läks teise poolaja alguses juhtima 17 punktiga.

12 viskest kaheksa tabanud Robert Valge viskas Pärnu kasuks 23 punkti, Siim-Markus Post panustas ligi 22 minutiga 13 punkti, kümme resultatiivset söötu ja kuus lauapalli. TalTechi vedas tavapäraselt 25 punkti visanud Kasper Suurorg.

Viimasest viiest mängust neli võitnud Pärnu on kümne võidu ja 12 kaotusega tabelis kaheksas, TalTech on Eesti-Läti liigas kaotanud nüüd viis mängu järjest ning on kümne võidu ja 13 kaotusega kümnendal kohal.

In conclusion, Pärnu’s victory over TalTech has extended their losing streak to five games. This defeat is a setback for TalTech, but it also serves as a learning opportunity for the team to identify areas of improvement. It is clear that they will need to regroup and refocus in order to turn the tide and secure victories in the upcoming matches. With determination and strategic adjustments, TalTech has the potential to bounce back and regain their momentum in the basketball league.

Loe rohkem:  Pokk naasis pausilt kahe võiduga, Üprus ja Adams tegid kaksikduubli | Korvpall