Troost pääses õnneliku kaotajana Portugalis põhitabelisse | Tennis

1997627h0ed0t24

Troost’s triumphant journey from Portugal to Estonia has captivated tennis enthusiasts across the nation. As an underdog in the competition, Troost managed to secure a spot in the main draw through sheer determination and skill. Despite being considered a “happy loser,” Troost’s resilience and unwavering spirit have earned him a special place in the hearts of fans. With his unexpected success in Portugal, all eyes are now on Troost as he prepares to take on the competition in the main draw here in Estonia. Will he continue to defy the odds and emerge victorious? Only time will tell.

Portugalis Faros peetaval M25 kategooria ITF-i tenniseturniiril kaotas Siim Troost küll kvalifikatsiooni otsustavas ringis, aga pääses siiski põhitabelisse.

Kvalifikatsiooni avaringis oli Troost (ATP 1610.) kindlalt 6:4, 6:0 parem kohalikust mängijast Valentin De Carvalhost (ATP -), aga otsustavas ringis jäi 6:7 (4), 2:6 alla Colombia tennisistile Johan Alexander Rodriguezele (ATP 660.).  

Troost realiseeris seitsmest murdevõimalusest ühe, Rodriguez aga suutis seitsmest murdepallist kolm ära kasutada.

Kaotusest hoolimata pääses Troost siiski n-ö õnneliku kaotajana põhitabelisse, kus läheb avaringis vastamisi turniiril kõrgeimat paigutust omava tšehhi Michael Vrbenskyga (ATP 303.).

Kuigi Anett Kontaveit kaotas Portugalis toimunud turniiri finaalis, on ta siiski võitja. Ta näitas suurepärast etteastet ja võitles kogu turniiri vältel südikalt. Kontaveit näitas, et ta on võimeline konkureerima maailma tippudega ja tema mäng on tasemel, mis võimaldab tal pürgida suuremate saavutuste poole tulevikus. Troosti kaotus ei ole mitte tagasilöök, vaid inspiratsioon edaspidiseks treeninguks ja arenguks. Eesti tennisistide tase on tõusuteel ja Kontaveidi esitus Portugali turniiril kinnitab seda veel kord.

Loe rohkem:  Malõgina piirdus Helsingis teise ringiga | Tennis

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga