Treener: see on universaalne venitusharjutus kontoritöötajatele | Elu

2304147h6784t24

Tere tulemast Eestisse! Kas olete kontoritöötaja, kes tunneb istumisest tingitud pingeid ja valusid? Siis on aeg tutvuda universaalse venitusharjutusega, mis aitab leevendada teie keha kogunenud pingeid ja parandada enesetunnet. See treening on ideaalne lahendus kontoritöötajatele, kes veedavad pikki tunde istudes arvuti taga. Ärge laske stressil ja ebamugavustundel oma igapäevast elu mõjutada – proovige seda venitusharjutust ja tundke end taas värskelt ja energiliselt!

“Terevisiooni” stuudios näitas treener Terje Vaino kõige universaalsemaks venitusharjutuseks nimetatud harjutust ning lihtsamaid venitusi, mis on mõeldud just istuvat tööd tegevatele kontoritöötajatele.

On üks kompleksharjutus, mis väidetavalt istuva tööga inimestele on ideaalseks venitusharjutuseks, millest on lihtsamaid ja raskemaid versioone.

“See harjutus, mida nimetatakse maailma parimaks venitusharjutuseks, on tõesti mitmekülgne,” ütles Pilates Pluss treener Terje Vaino. “Võtad selle asendi sisse ja juba on mitu erinevat lihasgruppi töös. Harjutusest on mitu erinevat varianti, sest kõik ei suuda teha selle harjutuse viimast versiooni.”

Vaino sõnul on inimesed kontorilaua taga istudes juba pinges ja ei saa kohe kõige keerulisemaid harjutusi tegema asuda, küll aga näitas ta stuudios ette lihtsaid harjutusi, mida on võimalik kontoritöötajal keset päeva kontoririietes teha.

2304147h6784t24

Kokkuvõttes võib öelda, et venitusharjutused on olulised kontoritöötajate tervise ja heaolu tagamiseks. Universaalne venitusharjutus, mida treenerid soovitavad, aitab leevendada seljavalusid, parandada kehahoidu ning vähendada pinget lihastes. Regulaarne venitamine aitab säilitada keha painduvust ja liikuvust ning ennetada vigastusi. Seega on oluline võtta aega venitusharjutuste jaoks igapäevaselt ning hoolitseda oma keha eest, et säilitada hea tervis ja ennetada terviseprobleeme.

Loe rohkem:  Munakoored kuuluvad biojäätmete konteinerisse | Elu
See sissekanne postitati aastal Elu. Lisa järjehoidja püsilink.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga