Tomingas sai IBU karikaetapil kaheksanda koha | Laskesuusatamine

2206333h7ccct24

Tomingas secured a strong eighth-place finish at the IBU Cup event in Estonia, showcasing his prowess in the sport of biathlon. His performance was one of skill, determination, and focus, demonstrating his potential as a top contender in the world of laskesuusatamine. The event brought together some of the best athletes in the sport, making Tomingas’ achievement even more impressive. With his eyes set on future competitions, Tomingas is certainly a name to watch in the world of laskesuusatamine.

Laskesuusatamise IBU karikaetapil Saksamaal Arberis näitas naiste 7,5 km sprindis eestlastest parimat minekut Tuuli Tomingas, kes pälvis ühe möödalasuga kaheksanda koha.

Tomingas tegi oma ainsa möödalasu püstitiirus ning lõpetas võistluse kaheksandal kohal, kaotades võitjale 46,8 sekundiga. Puhta suusakiiruse võrdluses näitas Tomingas 22. aega (+1.14,8).

Johanna Talihärm jättis mõlemas tiirus ühe märgi üles, kuid teenis lõpuks 19. koha (+1.21,2) ning kolmel korral eksinud Regina Ermits sai 25. koha (+1.45,2). Suusarajal oli Talihärm paremuselt 11. (+1.00,9) ja Ermits 19. (+1.12,1). Kuus möödalasku teinud Susan Külma lõppkohaks märgiti 51. (+3.42,6).

Võitjaks tuli itaalanna Hannah Auchentaller (24.02,6), kes oli üks kolmest naisest kogu võistluse peale, kes ei teinud tiirudes ühtegi eksimust. Teise koha sai norralanna Emilie Kalkenberg (2; +26,6) ja võitja koondisekaaslane Sara Scattolo (1; +29,6).

Pärastlõunal toimub meeste 10 km sprindivõistlus, kus Eestit esindavad Mark-Markos Kehva ja Jaroslav Neverov.

Kokkuvõtvalt võib öelda, et Roland Tomingas saavutas Laskesuusatamise IBU karikaetapil väga hea tulemuse, saades kaheksanda koha. See on suurepärane saavutus nii temale kui ka Eesti laskesuusatamisele tervikuna. Tomingas on näidanud oma tugevat vormi ja võimekust rahvusvahelisel tasemel võistelda. See tulemus toob kindlasti rõõmu ja motivatsiooni nii sportlasele endale kui ka tema toetajatele ning jätkuvalt suurendab Eesti laskesuusatamise mainet maailma tasemel. Kindlasti on põhjust uhkust tunda selle saavutuse üle.

Loe rohkem:  VAATA OTSE | Kas Eesti neidudel õnnestub kodusel MM-il sõita esikümnesse? | Laskesuusatamine