Tobreluts: koht on soliidne ja tuleb rahul olla | sport

2260692h4975t24

Tobreluts is a highly respected and accomplished athlete in Estonia, and his recent statement on his satisfaction with his current state in sports has captured the attention of the nation. With his solid track record and determination, Tobreluts has become a role model for aspiring athletes in the country. His positive attitude and contentment with his achievements serve as an inspiration to the Estonian sports community. Tobreluts’ words remind us all to appreciate our progress and be proud of our accomplishments, no matter how big or small.

Laskesuusatamise maailmameistrivõistlustel Nove Mestos teenisid Rene Zahkna ja Susan Külm paarissegateatesõidus 11. koha (0+9; +1.41,7). Eesti laskesuusakoondise peatreener Indrek Tobreluts ütles ERR-ile, et kuigi varupadruneid oleks võinud vähem kasutada, tuleb ka selle kohaga rahule jääda.

Zahkna eksis oma esimeses vahetuses kahes lasketiirus kokku neli korda, kuid läbis teise vahetuse puhaste paberitega. Külm alustas ühe möödalasuga, kuid eksis ankruvahetuses neljal korral.

“Rene esimene vahetus oli natuke rabe ja Susani viimane vahetus oli natuke rabe,” ütles Tobreluts. “Aga arvata, et sellisel närvilisel võistlusel kõik nulle tambivad üksteise otsa on ka palju loota. Kuskil ikka keegi eksib. Üheksa lisa ulmeliselt palju ka ei ole, mõned oleks võinud vähem olla.”

Võit läks Prantsusmaale, kes edestas enam kui 20 sekundiga Itaaliat ning Norrat. Neljandana lõpetanud Rootsist jäi Eesti umbes 40 sekundi kaugusele. “Kolm võistkonda olid eest ära, neljandaga oleks võinud madistada. Aga nii on, ma arvan, et koht on soliidne ja tuleb rahul olla,” lisas Tobreluts.

Reedel on MM-il puhkepäev, laupäeval jätkatakse naiste 4×6 km teatesõidu ning meeste 4×7,5 km teatesõiduga. Koondise treener jäi aga stardinimekirja ning edasiste plaanide osas napisõnaliseks. “Võtame päeva korraga, ei oota väga midagi. Teeme oma asja, laupäeva õhtul vaatame,” sõnas Tobreluts.

Loe rohkem:  Olympiatoppeni alajuht tutvustas ERR-ile tippspordikeskuse toimimist | sport

Laupäeval algab ETV ülekanne naiste sõidust kell 14.30, ETV2 ülekanne meeste võistlusest saab alguse kell 17.15. Mõlemad on nähtavad ka ERR-i spordiportaalis.

Kokkuvõttes võib öelda, et Tobrelutsi etteaste oli üllatavalt tugev ning tema neljas koht on kindlasti soliidne saavutus. Kuigi ta lootis jõuda esikolmikusse, peaks ta siiski olema rahul oma esitusega. See on suurepärane näide sellest, kuidas pühendumine ja sihikindlus võivad viia suurepäraste tulemusteni spordis. Tobrelutsil on ees veel palju võimalusi enda tugevust tõestada ning kindlasti ootame põnevusega tema tulevaseid võistlusi.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga