Tiitlikaitsja Vegas lõpetas Edmontoni peaaegu rekordilise võiduseeria | Jäähoki

2248989h9b0et24

Tervitus kõigile jäähokisõpradele Eestis! Tiitlikaitsja Vegas Golden Knights lõpetas hiljuti Edmontoni Oilersi peaaegu rekordilise võiduseeria. See põnev matš tõi kaasa palju põnevat mängu ja pinget ning kindlasti pakub huvi ka siinsetele jäähokifännidele. Vegas Golden Knights on tuntud oma võitlusvaimu ja pühendumise poolest ning nende võiduseeria lõpetamine on kindlasti märkimisväärne sündmus jäähokimaailmas. Jääme põnevusega ootama järgmiseid põnevaid matše ning võimalust näha oma lemmikmeeskondi võidu nimel võitlemas!

Jäähokiliigas NHL lõppes Eesti aja järgi kolmapäeva varahommikul Edmonton Oilersi 16-mänguline võiduseeria, kui võõrsil jäädi 1:3 alla tiitlikaitsja Vegas Golden Knightsile.

16 mängu järjest võidutsenud Oilers asus kohtumist viiendal minutil juhtima, kui Connor McDavid väravani jõudis. Kaks minutit enne avaperioodi lõppu skooris Nicolas Roy aga Golden Knightsi eest viigivärava.

Pärast väravateta teist perioodi viis Chandler Stephenson otsustava perioodi alguses kodumeeskonna 2:1 juhtima ning vaatamata külaliste ponnistustele nad enam väravani ei jõudnud. William Karlsson sai pool minutit enne lõpusireeni litri veel tühja väravasse saata ja Golden Knights teenis kodujääl 3:1 (1:1, 0:0, 2:0) võidu.

Tegemist on Oilersi esimese kaotusega alates 20. detsembrist, misjärel võitis klubi oma järgmised 16 mängu. Selle seeriaga jäid nad viiki 2016/17 hooaja Columbus Blue Jacketsiga, rekordiline 17-mänguline võiduseeria kuulub 1992/93 hooaja Pittsburgh Penguinsile.

Oilersi ainsa värava autor McDavid on viimase 17 mängu jooksul kümme väravat visanud. “Peame edasi liikuma ja enne hooaja lõppu veel head hokit mängima. Mulle meeldis meie mängu juures mitu asja, arvasin, et see oli sarnane mäng sellele, mida oleme seeria jooksul mänginud. Lihtsalt ei suutnud võitu ära tuua,” sõnas McDavid.

New Jersey Devils – Colorado Avalanche 5:3

Loe rohkem:  Tartu Välk 494 ja Narva PSK juhivad poolfinaalseeriat 2:0 | Jäähoki

Kokkuvõttes võib öelda, et Tiitlikaitsja Vegas lõpetas Edmontoni võiduseeria muljetavaldava võiduga. Kuigi Edmontoni võiduseeria ei saanud olema veel rekordiline, jäi nad siiski vaid ühe võidu kaugusele. Vegas näitas oma tugevust ja kindlust ning tõestas, miks nad on tiitlikaitsjad. See mäng näitas, et jäähoki on ettearvamatu ja põnev sport ning järgmine kohtumine nende kahe tiimi vahel saab kindlasti olema äärmiselt põnev ja oodatud sündmus.