Tehniline probleem muudab suusatamise MK-etapi programmi | Suusatamine

2249586h599dt24

Tere tulemast Eestisse, kus suusafännid on elevil, sest tehniline probleem on muutnud suusatamise MK-etapi programmi! Pärnu tuntud suusarajal on kavas toimuda põnevad võistlused, kuid ootamatud tehnilised väljakutsed on nõudnud kiiret kohanemist. Kuid see pole suusafännidele takistuseks, sest meie suusatalendid on valmis võistlema ja näitama maailmale oma oskusi. See on ajalooline hetk Eesti suusaloo jaoks ning lubame, et see saab olema ka teie jaoks unustamatu kogemus!

Murdmaasuusatamise maailma karika etapil Canmore’is tuli viimasel hetkel muuta võistlusprogrammi, sest ajavõtusüsteem ei jõua õigel ajal kohale.

Algselt oli Canmore’i etapile sprintide kõrval planeeritud ka eraldistardist distantsisõidud, kuid nende asemel toimuvad nüüd ühisstardist sõidud.

Rahvusvahelise suusaliidu teatel ei saa korraldajad kasutada võistlusteks vajalikku ajavõtusüsteemi, aga ühisstardist sõidud ei nõua nii kompleksset tehnoloogilist tuge.

Uue programmi järgi on kõigepealt reedel kavas 15 km ühisstardist vabatehnikasõit, laupäeval vabatehnikasprint ja pühapäeval 20 km ühisstardist klassikatehnikasõit. Teisipäeval sõidetakse veel klassikatehnikasprinti.

Järgnevalt liigub murdmaasuusatajate karavan Ameerika Ühendriikidesse Minneapolisesse, kus saab loodetavasti ka eraldistarti sõita.

Murdmaasuusatamise maailma karika sarja juhib meestest norralane Harald Östberg Amundsen ja naistest ameeriklanna Jessie Diggins.

Kokkuvõttes võib öelda, et tehniline probleem, mis muutis suusatamise MK-etapi programmi, oli pettumus nii sportlastele kui ka fännidele. Siiski on oluline märkida, et sellised asjad juhtuvad ja on osa spordi olemusest. Oluline on, et korraldajad ja võistluste ametnikud suudavad kiiresti ja tõhusalt reageerida, et leida parim lahendus ja tagada suusatamise MK-etapi sujuv kulgemine. Loodame, et tulevikus sellised tehnilised probleemid ei kordu ning suusatamise MK-etapid toimuvad edukalt ja ilma oluliste takistusteta.

Loe rohkem:  Rootsi naised olid teistest kindlalt üle, Norralt viimase 17 aasta kehvim esitus | Suusatamine

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga