Tartu Ülikool sai ühisliigas Prometeilt loobumisvõidu | Korvpall

1709921110 2204752h5c05t24

“Tartu Ülikool võitis ühisliigas Prometelt loobumisvõidu, kuid võit tuli kõike muud kui kergelt. Mängu eel oli meeskond pühendunud ja valmis võitluseks, kuid vastane otsustas viimasel hetkel loobuda, pannes Tartu Ülikooli meeskonna proovile. See võit tõestab meeskonna visadust ja võitlusvaimu, mis on Tartu Ülikooli korvpalliklubi lahutamatuks osaks. Loodame, et see võit on vaid üks paljudest tulevastest võitudest, mis viivad meeskonna üha suurema eduni.”

Äsja EuroCupi kaheksandikfinaalis edu leidnud Eesti-Läti liigas mängiv Ukraina tippklubi BC Prometei kaks selleks nädalavahetuseks planeeritud mängu jäävad ära.

Prometei edu eurosarjas muudab Eesti-Läti ühisliiga võistluskalendrit ning neljapäeval selgus, et esialgselt pühapäevale planeeritud kohtumine TalTech/Optibetiga jääb ära.

Reedel kirjutas Delfi Sport, et Prometei ei kohtu ka laupäeval võõrsil Tartu Ülikool Maks & Mooritsaga, sest Ukraina klubil on vaid kuus mängukõlbulikku mängijat. “Saime reedel kell 15.48 teate Prometei meeskonnalt, et nad soovivad laupäeval kell 17 toimuma pidanud mängu Tartu Ülikool Maks & Mooritsiga edasi lükata. Kirjas toovad nad välja, et neil on vaid kuus mängijat mängukõlbulikud, ülejäänud on haiged või vigastatud,” ütles liigade juht Henri Ausmaa.

Tartu klubi teatas natuke hiljem ühismeedias, et laupäevane mäng läheb kirja 20:0 loobumisvõiduna, mis on Prometei neljas kaotus sel hooajal. Tartu Ülikool on 18 võiduga viiendal tabelireal.

Kokkuvõttes on Tartu Ülikooli meeskonnal põhjust rõõmustada, kuna nad said ühisliigas Prometeilt loobumisvõidu. See tulemus tõstab nende enesekindlust ja annab neile hea stardipositsiooni edaspidiseks hooajaks. Tartu Ülikooli meeskonnal on kindlasti potentsiaali ja võimekust silma paista ka tulevikus korvpalliringkondades. Loodame, et nende edu jätkub ja nad saavutavad veel palju võite võimalikes tulevastes mängudes.

Loe rohkem:  Selgusid Pariisi olümpia korvpalliturniiride alagrupid | Korvpall

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga