Tartu Bigbank ei suutnud Selver/TalTechi vastu punkte võtta | Võrkpall

2095637h1f9bt24

Tartu Bigbank’s recent match against Selver/TalTechi was a closely contested battle on the volleyball court. Despite a valiant effort, the team unfortunately could not secure the much-needed points in this highly anticipated showdown. The game was filled with thrilling plays and intense rallies, showcasing the skill and determination of both teams. As fans eagerly await the next match, the pressure is on for Tartu Bigbank to bounce back and reclaim victory. The stakes are high, and all eyes are on the team as they strive for success in the competitive world of volleyball.

Cronimet ehk Balti võrkpalliliigas kohtusid reedel tabeli kaks esimest meeskonda Selver/TalTech ja Tartu Bigbank ning kodus mänginud Tartu pidi vastu võtma 0:3 (19:25, 34:36, 14:25) kaotuse.

Võitjameeskonna resultatiivseimaks kerkis 13 punktiga (+8) Tristan Täht, Jan Markus Üprus lisas 11 punkti (+6) ja Marx Aru 9 punkti (+1). Selver/TalTechi vastuvõtt oli 64% ja rünnak 44%, blokiga teeniti 8 punkti ja servil löödi 5 ässa ja eksiti 10 servil, vahendab Volley.ee.

Bigbanki parim oli 17 punktiga (+11) Andris Širjakovs, 9 punkti (+3) panustas Timo Lõhmus ja 8 (+0) Daniel Matheney. Tartu vastuvõtt oli 52%, rünnak 37%, blokist saadi 5 ja servilt 1 punkt (16 viga).

Kui Bigbankil ei teinud põhimeestest üldse kaasa Martti Juhkami, Mart Naaber ja Aleksander Eerma, siis Tallinna klubil ei mänginud Matthew Aubrey.

Liigatabelis on põhiturniiri võidu juba mõnda aega tagasi kindlustanud Selveril nüüd 55 punkti, Bigbankil teisena 39 silma ja Võru Barrusel kolmandana 36 punkti.

Põhiturniiri lõpuni jääb pidada pidada kuus kohtumist. Liiga veerandfinaalid mängitakse  20.-25. veebruaril. Nelja meeskonna osalusel toimuv finaalturniir toimub TalTechi spordihoones 1. ja 2. märtsil. 

Loe rohkem:  Venno ja Kordas jätkavad resultatiivselt, Laagi koduklubi taas võidukas | Võrkpall

Kuigi Tartu Bigbank võitlus Selver/TalTechi vastu oli äge ja pingeline, ei suutnud nad lõpuks punkte võtta. Siiski näitasid nad suurepärast võitlustahet ja meeskonnatööd, mis on alati oluline edasipüüdlikkuses. Nende võitlusvaim ja pühendumus annavad lootust tulevastele mängudele ning kindlasti on neil potentsiaali saavutada suuri võite tulevikus. Tuleb tunnustada nende jõupingutusi ja julgustada neid jätkama treeningutega, et tulevikus veelgi tugevamalt vastu minna.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga