Tapa alistas kodusaalis lähikonkurendi | Käsipall

2288937h366ft24

Tapa, a small town nestled in the heart of Estonia, recently achieved a remarkable victory in a thrilling handball match. The local team conquered their fierce rival in a nail-biting game that captivated the entire community. With precision passes, strategic plays, and unwavering determination, Tapa emerged victorious over their close competitor in their very own home arena. The electrifying atmosphere and passionate support from fans only added to the excitement of this epic showdown. This triumph solidified Tapa’s reputation as a force to be reckoned with in the world of handball.

Eesti käsipalli meistriliigas alistas SK Tapa kodusaalis HC Kehra/Horizon Pulp&Paperi 28:25 (17:10).

Tapa juhtis kohtumise 6. minutiks 4:3, kuid viis minutit hiljem olid rollid vahetunud, kui Oskar Luks tegi seisuks 6:5 Kehra poolt vaadatuna. 20. minutil olid tablool numbrid 10:9 Tapa kasuks. Endrik Jaanise, Ilja Kosmiraki ja Aleksandr Vassiljuki väravad kindlustasid Tapa edu ning esimese poolaja võitis kodumeeskond skooriga 17:10.

Teine poolaeg algas kahe Kehra väravaga. 40. minutil oli seis endiselt Tapa kasuks, kuid juba tunduvalt väiksema edumaaga 20:17. Kolm minutit hiljem jõudis Kehra ühe värava kaugusele, kuid Vassiljuki väravad andsid Tapale uuesti hingamisruumi ning kokkuvõttes võttis võõrustaja 28:25 võidu.

“Saime alguses õnneks hästi minema ja suutsime edukalt esimese poolaja vastu pidada,” kommenteeris Tapa mängumees Marten Saar. “Teine poolaeg oli rabe, kuid mingil moel pidasime lõpuni vastu ja saime kodus võidu kätte. Poisid olid tublid ja võitlesid lõpuni.”

Tapa resultatiivseimad mängumehed olid Aleksandr Vassiljuk kümne väravaga, Ilja Kosmirak kuue väravaga ja Marten Saar viie väravaga. Kehra paremad olid Sergio-Silver Kreegimaa, Oskar Luks ja Kristofer Liedemann viie väravaga.

Loe rohkem:  Mistra tagas endale koha Balti liiga veerandfinaalis | Käsipall

Turniiritabelis on Kehra neljandal ja Tapa viiendal kohal.

Kodusaalis võidetud võit lähikonkurendi üle on alati eriti magus. Tapa käsipallimeeskond näitas suurepärast mängu ja suutis alistada oma vastase kindlalt. Sellised võidud panevad meeskonna enesekindluse kasvama ning annavad positiivse tõuke edasisteks mängudeks. Jätkem seda võidurõõmu ja entusiasmi ka tulevikus ning jätkem treeningutega sama pühendunult, et säilitada tipptasemel mäng. Tapa meeskonna ja fännide jaoks on see kindlasti märkimisväärne saavutus ja mälestusväärne hetk.