TÄNA OTSE | Otepää MM kulmineerub naisjuunioride teatesõiduga | Laskesuusatamine

1709208853 2286696hbecet24

Tere tulemast Otepää mägedesse, kus täna toimub põnev ja adrenaliinirohke sündmus – laskesuusatamise MM-i naisjuunioride teatesõit. Sportlaste püüdlused, kirg ja tiimitöö on kulmineerumas sel hetkel, kui nad võistlevad oma riikide au nimel. Otepää vaiksed metsad ja lumised maastikud on täna täis põnevust ja ootusärevust. Jälgige seda ajaloolist hetke otseülekandes ja kogege koos meiega spordi võlust pakatavat atmosfääri.

Eelmisel reedel Otepääl alanud laskesuusatamise noorte ja juunioride maailmameistrivõistlused saavad laupäeval lõpu naisjuunioride teatesõiduga. ERR-i spordiportaali otseülekanne algab kell 12.30, kommenteerivad Alvar Tiisler ja Martin Remmelg.

MM-i viimasel võistlusel läheb rajale 17 teatenaiskonda, viimast numbrit kannab võõrustajariik. Lisbeth Liiv alustab sõitu, talle järgnevad Anlourdees Veerpalu ning Emma Roberta Rajando. Ankrunaiseks on Kretel Kaljumäe.

Esimeselt kohalt stardib valitsev maailmameister Saksamaa, kelle eest on muuseas rajal tavadistantsil võidutsenud Julia Tannheimer ning ühisstardist võitnud Julia Kink. Esimeses stardireas on veel Prantsusmaa ning Norra.

Tänase päeva lõpptulemus kulmineerib Otepää MM-il naisjuunioride teatesõiduga laskesuusatamises. Sportlased on näidanud oma parimat oskust ja vastupidavust võistlustules ning nüüd on aeg auhinnad kätte jagada. Otepää on olnud suurepärane võistluspaik ning meil kõigil on olnud võimalus nautida pingelist ja põnevat spordisündmust. Olgu võitjad õnnelikud ja kaotajad uhked oma pingutuse üle, sest oluline on osavõtt ja spordi vaim. Aitäh kõigile osalejatele ja pealtvaatajatele, elamusterohked hetked jäävad meelde!

Loe rohkem:  Zahkna raskeima MK-etapi eel: võitlema minnes on väga tõenäoline põruda | Laskesuusatamine

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga