TÄNA OTSE | Naiste MK-hooaja esikolmik selgub viimase sõiduga | Laskesuusatamine

2311821hd09ft24

Tere tulemast Eesti laskesuusatamise põnevale maailmale! Täna saame teada, kes on naiste MK-hooaja esikolmik ja võidame viimase sõiduga. Pinget ja adrenaliini tõotab kindlasti pakkuda vägev võistlus, mis paneb proovile sportlaste oskused ja vastupidavuse. Kui oled laskesuusatamise fänn või otsid lihtsalt põnevaid spordiülekandeid, siis ära maga maha võimalust jälgida seda sündmust otse oma kodust. Astu sisse ja koge naiste laskesuusatamise võlusid koos meiega!

Pühapäeval tõmmatakse joon alla laskesuusatamise maailma karika sarja hooajale, kui toimuvad ühisstardist sõidud. ETV ja ERR-i spordiportaali otseülekanne naiste võistlusest algab kell 19.05, rajale asub ka Tuuli Tomingas.

Naiste MK-sarja üldvõitja selgub viimase sõiduga, sest esireast startivate Lisa Vittozzi (1071 punkti) ja Ingrid Landmark Tandrevoldi (1010 p) vahe üldarvestuses on 61 punkti.

Esikoha nimel heitlevad küll vaid kaks naist, kuid Tandrevold peab ettevaatlik olema, sest tema teist kohta jahivad kolm prantslannat. Esireast stardib veel prantslane Lou Jeanmonnot (978 p), teises reas on Justine Braisaz-Bouchet (975 p) ning Julia Simon (958 p), kelle kõrval on veel šveitslanna Lena Häcki-Gross (822 p).

Stardinumbrit 20 kandev Tuuli Tomingas saab ainsa eestlasena lähte seitsmendast reast. 29-aastane eestlanna on seni kogunud sel hooajal 299 punkti, mis on tema karjääri parim tulemus MK-sarjas.

Kokkuvõttes võib öelda, et täna toimunud viimane sõit laskesuusatamise naiste MK-hooajal oli äärmiselt pingeline ja otsustav. Esikolmiku selgitamine oli põnev ning andis aimu sellest, millised sportlased on tõelised tipud sel hooajal. Eesti fännid saavad olla uhked meie sportlaste esituse üle ning loodame, et tulevikus suudavad meie laskesuusatajad veelgi paremaid tulemusi saavutada. Jääme põnevusega ootama järgmist hooaega ja uusi võimalusi näha meie sportlasi võidu kihutamas!

Loe rohkem:  VAATA OTSE | Kas Tomingas suudab MM-il taas esikümnesse murda? | Laskesuusatamine

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga