TÄNA OTSE | Naiste jälitussõidus stardib kolm eestlannat | Laskesuusatamine

2206321h6589t24

Tere tulemast! Täna toimub põnev sündmus- naiste jälitussõit laskesuusatamises, kus stardib kolm vaprat eestlannat. Kogu riik on elevil sellest võimalusest näha meie kodumaised sportlannad võistlemas rahvusvahelisel areenil. Laskesuusatamine on alati olnud üks Eesti lemmiksportidest ja meil on au toetada meie sportlannasid nende professionaalsel teekonnal. Olge valmis kogeta põnevat ja adrenaliinirohket võistlust ning aidata kaasa meie eestlannadele kaasa elades ja nende saavutuste üle uhkust tundes. Aitäh, et olete osa sellest emotsionaalsest hetkest!

Laskesuusatamise MM-il Nove Mestos on pühapäeval kavas jälitussõidud ja esimesena tulevad rajale naised. Otseülekanne algab ETV-s ja ERR-i spordiportaalis kell 15.20.

Rajale minnakse reedese sprindi tulemuste põhjal. 10 km pikkusele distantsile saab esimesena lähte Prantsusmaa nelik, kuhu kuuluvad Julia Simon, Justine Braisaz-Bouchet (+0.05), Lou Jeanmonnot (+0.41) ja Sophie Chauveau (+0.44).

Eestlastest mahtusid jälitussõitu Tuuli Tomingas, Regina Ermits ja Susan Külm. Tomingas pääseb rajale minut ja 56 sekundit pärast Simoni ning temast omakorda sekund hiljem stardib Ermits. Külm saab lähte liidrist kaks minutit ja 27 sekundit hiljem.

Kokkuvõttes võime öelda, et naiste jälitussõidu stardis osalemine kolme eestlanna poolt on suurepärane saavutus Eesti laskesuusatamise jaoks. See näitab meie sportlaste võimekust ja tahet võistelda maailmatasemel. Ehkki võistlus võib olla keeruline, on meil põhjust olla uhked nende esindamise üle rahvusvahelisel areenil. Loodame, et nad saavutavad häid tulemusi ja edastavad positiivse sõnumi kogu Eestile. Aitäh ja edu neile kõigile!

Loe rohkem:  Norra mehed võtsid MM-il ajaloolise viisikvõidu, eestlased eksisid palju | Laskesuusatamine

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga