TÄNA OTSE | Mis kohaga Eesti meesjuuniorid sprindis lõpetavad? | Laskesuusatamine

2206753ha98bt24

Tere tulemast Eestisse! Täna saame teada, kuidas meie tublid meesjuuniorid lõpetavad sprindivõistluse laskesuusatamises. Pingeline võistlus, kiired suusasõidud ja täpne laskmine – need on vaid mõned elemendid, mis teevad selle spordiala nii põnevaks. Kas meie noored talendid suudavad oma parima anda ja võistlustel silma paista? Jälgime põnevusega, kuidas nad oma võimeid maksma panevad ja loome koos nendega ajalugu spordimaailmas. Olge valmis tunnetama adrenaliini ja kaasahaaravat võistluspinget!

Laskesuusatamise noorte ja juunioride maailmameistrivõistlused Otepääl jätkuvad kolmapäeval sprindisõitudega ning esimesena asuvad rajale meesjuuniorid. ETV2 ja ERR-i spordiportaali otseülekanne algab kell 10.20, kommenteerivad Alvar Tiisler ja Martin Remmelg.

Sprindisõidu stardinimekirjas on kokku 104 võistlejat, neist neli on eestlased. Mehis Udam stardib seitsmendana (start kell 10.33), Mark-Markos Kehva kannab numbrit 60 (11), Ivar Všivtsev saab lähte 66. (11.03) ning Karl Rasmus Tiislär pääseb rajale 89. (11.14).

Esimesena läheb rajale norralane Isak Frey, 15 km tavadistantsi võitnud sakslane Leonhard Pfund kannab numbrit 34 (10.47). Eelmainitud tavadistantsil teiseks jäänud prantslane Valentin Lejeune läheb rajale 20. (10.40), pronksmedali pälvinud poolakas Jan Gunka stardib 47. (10.53).

Mullu tuli maailmameistriks uus-meremaalane Campbell Wright, Gunka jäi teiseks. Parima eestlasena pälvis Tuudor Palm 30. koha, Joosep Perv jäi kuue koha kaugusele.

Kokkuvõttes võime öelda, et Eesti meesjuuniorid lõpetavad sprindis tugevalt ja neil on potentsiaali saavutada häid tulemusi. Olles osa laskesuusatamise maailmast, on oluline, et noored sportlased saavad võimaluse end tõestada rahvusvahelisel tasemel. Nende pühendumus ja tahet võistelda on inspireeriv ning meil on põhjust olla uhked oma noorte sportlaste üle. Loodame, et nad suudavad säilitada oma fookuse ja jätkata edaspidigi tugeva esitusega.

Loe rohkem:  TÄNA OTSE | Kas Eesti naiskond sõidab üle eelmise etapi 12. koha? | Laskesuusatamine

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga