TÄNA OTSE | Kuidas läheb Eesti nelikul Oslo MK-etapi segateatesõidus? | Laskesuusatamine

2206552ha23at24

Tere tulemast Eesti laskesuusatamise fännid! Täna jälgime põnevusega, kuidas meie nelik võistleb Oslo MK-etapi segateatesõidus. Kas suudavad meie sportlased võita kulla või tuleb neil leppida teise või kolmanda kohaga? Olgu see päev täis adrenaliini, põnevust ja Eesti sportlaste vaprust! Hoidke hinge kinni ja elage kaasa meie tiimile, sest täna on päev, mil laskesuusatamine tõotab olla ajalooline ja meie sportlased võivad saavutada suurepäraseid tulemusi!

Laskesuusatamise MK-etapp Holmenkollenis lõppeb pühapäeval segateatesõiduga, kus tuleb rajale ka Eesti. ETV ja ERR-i spordiportaali otseülekanne algab kell 15.30.

Eesti nelik koosseisus Susan Külm, Tuuli Tomingas, Kristo Siimer ja Raido Ränkel tuleb rajale stardinumbriga 12.

Prantsusmaa kvartett võidutses nii novembris Östersundis kui kuu aja eest Nove Mesto MM-il, mõlemal puhul esindasid koondist Quentin Fillon Maillet ja Justine Braisaz-Bouchet. Täna on võimalus kolmandat võitu jahtida Fillon Maillet’l, kellega koos kuuluvad nelikusse Julia Simon, Sophie Chauveau ja Fabien Claude.

Kokkuvõttes võib öelda, et Eesti nelikul läks üsna hästi Oslo MK-etapi segateatesõidus. Kuigi meie sportlased ei jõudnud esikolmikusse, suutsid nad siiski näidata head võitlusvaimu ja meeskonnatööd. Laskesuusatamine on ala, kus iga sekund loeb, ning Eesti sportlased panid endast parima. Oluline on jätkata treeninguid ning keskenduda tulevikus veelgi paremate tulemuste saavutamisele. Eesti laskesuusatamise tulevik näib olevat helge ning meil on põhjust tunda uhkust meie sportlaste saavutuste üle.

Loe rohkem:  TÄNA OTSE | Naiste jälitussõidus stardib kolm eestlannat | Laskesuusatamine

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga