TÄNA OTSE | Kes võidab Otepääl naisjuunioride ühisstardist sõidu? | Laskesuusatamine

2286696hbecet24

Tere tulemast Otepääle, kus täna toimub põnev naisjuunioride ühisstardist sõit laskesuusatamises! Kõik silmad on pööratud sellele võidusõidule, kus noored talendid näitavad oma osavust ja vastupidavust. Kes suudab kiirelt ja täpselt lasta ning tõusta võidukaarel esikohale? Otepää imeilus loodus ja põnev võistluskeskkond loovad unustamatu atmosfääri, mis paneb südamed kiiremini põksuma. Jälgi otseülekannet ja ela kaasa sellele põnevale spordisündmusele!

Otepääl jätkuvatel laskesuusatamise noorte ja juunioride maailmameistrivõistlustel on neljapäeval kavas ühisstardist sõidud. Otseülekanne naisjuunioride ühisstardist algab ETV2-s ja ERR-i spordiportaalis kell 14.10. Kommenteerivad Alvar Tiisler ja Martin Remmelg, stuudiot juhib Johannes Vedru.

Eestlannasid pääses n-ö suurde, 60 osalejaga 9 km ühisstardist sõitu kaks: Lisbeth Liiv (nr 28) ja Emma Roberta Rajando (49).

Liiv tegi Otepääl hea võistluse sprindis, kui läbis tiirud puhaste paberitega ja sai 22. koha. Rajando senine parim tulemus on tavadistantsilt, kus ta oli 43.

Naisjuunioride esimese individuaalse kulla võitis Otepääl sakslanna Julia Tannheimer, kes triumfeeris tavadistantsil, sprindis sai Tannheimer rootslanna Sara Anderssoni järel hõbeda.

Kokkuvõttes võib öelda, et Otepääl toimunud naisjuunioride ühisstardist sõidu võitja oli tõeline kangelane. Võistlus oli äärmiselt pingeline ja põnev ning kõik osalejad näitasid end parimast küljest. Laskesuusatamine on ala, mis nõuab nii füüsilist kui ka vaimset vastupidavust ning Otepääl toimunud võistlus näitas, et noortel sportlastel on suur potentsiaal saavutada suuri tulemusi tulevikus. Eestis on suur toetus ja huvi laskesuusatamise vastu ning sellised võistlused annavad noortele võimaluse end proovile panna ja oma oskusi näidata.

Loe rohkem:  VAATA OTSE | Kes võidab naiste jälitussõidu? | Laskesuusatamine

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga