TÄNA OTSE | Kes võidab MK-hooaja viimase naiste tavadistantsi? | Laskesuusatamine

2288028h6f71t24

Tere tulemast kõigile laskesuusatamise fännidele täna otseülekandes toimuva naiste tavadistantsi finaali! Kes võidab MK-hooaja viimase võistluse ja saab endale kullamedali? Põnevust on õhus ja pinget tekitab võistluste tihedus. Olge valmis jälgima ülimalt pingelist võistlust ning nägema, kuidas sportlased oma parimaid oskusi demonstreerivad. Kas võit tuleb ootuspäraselt või üllatatakse meid meeldivalt uue tähelennuga? Ärge jätke vahele seda põnevat sündmust ja tulge meiega kaasa elama!

Laskesuusatamise MK-karussell jätkub pärast väikest puhkepausi Norra pealinnas Oslos. Esimesena on kavas naiste 15 km tavadistants. Otseülekanne ETV-s ja ERR-i spordiportaalis algab kell 15, kommenteerivad Tarmo Tiisler ja Assar Jõepera.

Stardiprotokollis on 88 naist, nende seas neli eestlannat: Tuuli Tomingas (stardinumber 16), Regina Ermits (36), Susan Külm (69) ja Johanna Talihärm (77).

Tänavusel MM-il tuli tavadistantsi maailmameistriks itaallanna Lisa Vittozzi. MK-sarjas on tavadistantsi sel hooajal võidetud kaks korda – hooaja avaetapil Östersundis võidutses samuti Vittozzi, jaanuaris Anterselvas peetud lühikese tavadistantsi võitis šveitslanna Lena Häcki-Gross.

Oslos selguvad hooaja esimese väikese kristallgloobuse võitjad. MM-i tulemus MK-sarjas arvesse ei lähe, seega on naiste tavadistantsi arvestuses kahe võistluse järel esikohal Häcki-Gross, kes edestab Vittozzit vaid kahe punktiga, kolmandana jääb sakslanna Vanessa Voigt maha viie ja neljandana Franziska Preuss kuue punktiga.  

Kokkuvõttes võib öelda, et MK-hooaja viimane naiste tavadistants tõotas tulla äärmiselt põnev ja tasavägine võistlus. Laskesuusatamine on alati pakkunud publikule palju emotsioone ja pinget ning selles võistluses ei olnud erand. Sportlaste tasavägised võitlus ja oskused olid muljetavaldavad ning lõpuks oli võitja raske ennustada. Ükskõik, kes võitis, oli kindel, et publik sai osa suurepärasest spordiüritusest ja naudib iga hetke. Loodame, et järgmine hooaeg toob sama palju põnevust ja draamat.

Loe rohkem:  Alaliiduga kokkuleppele jõudnud Talihärm osaleb sel nädalal MK-etapil | Laskesuusatamine

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga