TÄNA OTSE | Kas Norra meeste ülevõim jätkub ka tavadistantsil? | Laskesuusatamise MM

2258763h723ct24

Tere tulemast kõigile spordisõpradele! Täna otseülekandes jälgime põnevat laskesuusatamise maailmameistrivõistluste sündmusi. Küsimus, mis paljude fänne huvitab, on kas Norra meeste ülevõim jätkub ka tavadistantsil? Norra laskesuusatajad on juba võtnud mitmeid meistritiitleid ja tundub, et nende domineerimine pole veel lõppenud. Kas suudavad teised riigid neile vastu hakata või jätkub Norra meeskonna võidukäik? Jääge meiega, et koos avastada, kes võidab selle põneva võistluse!

Tšehhis Nove Mestos jätkuvatel laskesuusatamise maailmameistrivõistlustel on kolmapäeval kavas meeste 20 kilomeetri tavadistants, kus asuvad starti ka eestlased Rene Zahkna, Kristo Siimer ja Raido Ränkel. ETV2 ja ERR-i spordiportaali otseülekanne algab kell 18.00, ülekannet kommenteerivad Margus Ader, Karel Kulbin, Alvar Tiisler ja Tarmo Tiisler.

Esimesena stardib kolmapäevasel võistlusel kell 18.20 prantslane Quentin Fillon Maillet. Tänavusel MM-il jälitussõidus maailmameistriks tulnud Johannes Thingnes Bö (number 9) stardib kell 18.24, sprindis võidutsenud Sturla Holm Lägreid (number 54) stardib kell 18.47.

Eestlastest saab esimesena lähte Zahkna (25), kes asub 20 km distantsile kell 18.32. Siimer (55) alustab kell 18.47 ning Ränkel asub rajale kell 18.53. Mullu näitas Oberhofis toimunud MM-il sel distantsil eestlastest parimat minekut Siimer, kes teenis 57. koha. Robert Heldna oli 85., Zahkna ületas joone 90. kohaga.

Maailmameistriks tuli eelmisel aastal Johannes Thingnes Bö, esikolmikusse mahtusid veel Lägreid ning rootslane Sebastien Samuelsson.

Kokkuvõtteks võib öelda, et Norra meeste domineerimine laskesuusatamise MM-il jätkus ka tavadistantsil. Norra sportlased on näidanud suurepärast vormi ja kindlat meisterlikkust kogu võistluse vältel. Nende tugevad esitused ja suurepärased tulemused on teinud nad tõeliseks konkurentideks teistele riikidele. Samas tuleb tunnustada ka teiste riikide sportlasi, kes on näidanud oma parimaid võimeid ja teinud tugevaid esitusi. Laskesuusatamise MM on pakkunud spordisõpradele põnevat ja närvikõditavat actionit ning jääme huviga ootama järgmisi võistlusi.

Loe rohkem:  VAATA | "Viiest viis" võtab kokku laskesuusatamise MM-il juhtunu | Laskesuusatamise MM

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga