Laskesuusatamise MM-i erisaade: kui hea on esimesena startida? | Laskesuusatamise MM

2251416h1072t24

Tere tulemast Eestisse! Täna arutleme Laskesuusatamise maailmameistrivõistluste erisaates selle üle, kui oluline on olla esimesena stardis. Kuidas mõjutab see sportlase tulemusi ja millised on võimalikud eelised või puudused? Ootame põnevat arutelu ja eksperdiarvamusi selle teema kohta. Laskesuusatamine on üks Eesti armastatumaid talisportide ja meil on hea meel jagada seda põnevat spordiala ka teiega. Tule kuula kaasa ja saa osa sellest ainulaadsest spordielamusest!

Igal laskesuusatamise MM-i võistluspäeval jõuab ERR-i spordiportaali erisaade “Viiest viis”. Alvar ja Tarmo Tiisler kaasasid sel korral vestlusesse ka Margus Aderi, Karel Kulbini ning rahvusvahelise suusaliidu tehnilise komitee liikme Kristjan Oja. Saates räägiti, millise kaasavaraga minnakse naiste sprindile vastu ning kui hea on Tuuli Tomingasel esimesena startida.

Kokkuvõtvalt saame öelda, et esimesena startimine laskesuusatamise võistlustel võib olla nii eelis kui ka puudus. Kõik sõltub ilmastikutingimustest, rajast, võistlejate vormist ja paljudest teistest teguritest. Selge on see, et võistluste erisaade andis meile väärtuslikku insight’i selle kohta, kuidas esimesena startimine võib mõjutada võistleja tulemusi ja millised on peamised väljakutsed. Samuti sai meile selgeks, et oluline on võtta arvesse individuaalseid erinevusi ning et õige strateegia valimine võib olla võtmetähtsusega edu saavutamisel.

Loe rohkem:  TÄNA OTSE | Kes võidutseb laskesuusatamise MM-i viimasel alal? | Laskesuusatamise MM

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga