TÄNA OTSE | Kas MM-i segateatesõidus jätkub Norra pidu? | Laskesuusatamine

2248287ha10at24

Tere tulemast kõigile spordisõpradele! Täna toimub põnev MM-i segateatesõidude võistlus laskesuusatamises ning kõik silmad on suunatud sellele, kas Norra meeskond suudab jätkata oma võidukat pidu. Norralased on seni olnud ülivõimsad ning nende edu on kõigile muljet avaldanud. Kuid kas keegi suudab neid täna peatada? Kas võib tulla üllatusvõitja? Pingelised hetked on garanteeritud ning oleme kõik põnevil sellest suurest spordisündmusest. Jääge meiega ja nautige selle põneva võistluse kulgu!

Täna kell 18.00 alustavad ETV2 ja ERR-i spordiportaal otseülekannet laskesuusatamise maailmameistrivõistlustelt Nove Mestos, kus on kavas segateatesõit. MM-i ülekandeid kommenteerivad Margus Ader, Karel Kulbin, Alvar Tiisler ja Tarmo Tiisler.

Kokku läheb starti 25 võistkonda, nende seas ka Eesti koosseisus Rene Zahkna, Kristo Siimer, Tuuli Tomingas ja Regina Ermits.

Segateatesõit on olnud sel maailma karika sarja hooajal kavas kaks korda: avaetapil Östersundis võidutses Prantsusmaa, kes edestas Norrat ja Itaaliat; Anterselvas moodustasid esikolmiku Norra, Itaalia ja Rootsi. Eesti oli mõlemal korral 13.

Norra koondis tuleb välja nelikuga Tarjei Bö, Johannes Thingnes Bö, Karoline Offigstad Knotten ja Ingrid Landmark Tandrevold ning Prantsusmaa eest sõidavad Eric Perrot, Quentin Fillon Maillet, Justine Braisaz-Bouchet ja Julia Simon.

Itaalia koosseisu kuuluvad Didier Bionaz, Tommaso Giacomel, Dorothea Wierer ja Lisa Vittozzi ning Rootsi omasse Sebastian Samuelsson, Martin Ponsiluoma, Hanna Öberg ja Elvira Öberg.

Neljal eelmisel MM-il on segateatesõidu võitnud Norra, samuti teeniti kuldmedalid Pekingi olümpiamängudelt.

Kokkuvõttes võib öelda, et Norra jätkab domineerimist laskesuusatamise segateatesõitudes, võites järjekordse MM-tiitli. Nende võidukäik tundub lõputu, kuid teistes võistlustes võivad teised riigid end tõestada. Eesti laskesuusatamise fännid loodavad, et nende võistlejad suudavad tulevikus Norra konkurentsis püsida ja ehk isegi võidukalt lõpetada. MM-i segateatesõidu võistlus tõestas, et laskesuusatamine on põnev ja ettearvamatu spordiala, mis pakub fännidele alati põnevust ja üllatusi.

Loe rohkem:  Arnd Peiffer avaldas ERR-ile sakslaste edu võtme | Laskesuusatamine

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga