TÄNA OTSE | Kas keegi suudab ühisstardist sõidus norralased alistada? | Laskesuusatamine

2290695h8df9t24

Tere tulemast Eesti Laskesuusatamise võistlusele, kus täna toimub põnev võistlus norralaste ja teiste osalejate vahel. Küsimus on, kas keegi suudab norralasi ühisstardis sõidus alistada? Pingeline võidujooks on garanteeritud, kui tipptasemel sportlased asuvad rajale. Eestil on suur võimalus tõestada oma tugevust ja võidelda auhinnalise koha eest. Olge valmis elama kaasa põnevatele emotsioonidele ja nägema, kes võidab selles võitluses ülisuure pingega.

Laskesuusatamise MK-sari jätkub Norras Oslos ning laupäevane võistluspäev lõpeb meeste 15 km ühisstardist sõiduga. ETV ja ERR-i spordiportaali otseülekanne algab kell 16.15, kommenteerivad Tarmo Tiisler ja Assar Jõepera.

Laupäevane stardirivi pakub Norra laskesuusafännidele rõõmu, sest esimeses kahes reas pole ühtki mittenorralast. Stardinumbriga üks saab lähte MK-sarja üldliider ning äsja Tšehhis kolm MM-tiitlit võitnud Johannes Thingnes Bö, tema kõrvalt stardivad vend Tarjei ning Johannes Dale-Skjevdal.

Teises reas on Vetle Sjaastad Christiansen (number 4), tema kõrvalt saavad lähte Sturla Holm Lähreid (5) ning Endre Strömsheim (6). Kolmandas reas seisavad rootslane Martin Ponsiluoma (7) ja sakslased Johannes Kühn (8) ning Benedikt Doll (9).

Sel hooajal on ühisstartides võidutsenud vaid Christiansen ja Johannes Thingnes Bö, kes on võitnud kaks etappi. Hooaja esimeses kahes stardis ei pääsenud mittenorralased ka pjedestaalile, kuid MM-il teenis lätlane Andrejs Rastorgujevs (18) hõbeda ning prantslane Quentin Fillon Maillet (16) pronksi.

Kuigi norralased on olnud väga tugevad laskesuusatamise alal, ei saa me kunagi kindlad olla tulemustes enne võistlust. Eestlastel on samuti suur potentsiaal ja võimekus võistelda ja võita ühisstardis sõitudes. Olgu võitmine või kaotamine, tähtis on anda endast parim ja nautida spordi põnevust ning pinget. Loodame, et Eesti sportlased suudavad näidata oma parimat võistlust ja võib-olla üllatada ning alistada norralased. Oleme uhked meie sportlaste üle ja toetame neid alati nende võistlustel.

Loe rohkem:  VAATA OTSE | Kas Norra meeste ülevõim jätkub ka MM-i teatesõidus? | Laskesuusatamine

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga