TÄNA OTSE | Ilma tõttu edasi lükkunud võistlusel on stardis neli eestlannat | Laskesuusatamine

2206312h4f43t24

Tere tulemast Eestisse! Täna toimub põnev laskesuusatamise võistlus, kus nelja vaprat eestlannat võtavad stardis. Kuigi võistlus lükkus ilmaolude tõttu edasi, on oodata pingelist võitlust ja põnevat etteastet meie kohalike sportlaste poolt. Laskesuusatamine on üks Eesti armastatumaid talisportide ja meie sportlased on tuntud oma visa võitlusvaimu ning jõulise esituse poolest. Olge lähedal ja toetage meie Eesti naisi nende võitluses võidu nimel!

Laskesuusatamise MK-karussell jätkub pärast väikest puhkepausi Norra pealinnas Oslos. Esimesena on kavas naiste 15 km tavadistants, mis pidanuks toimuma neljapäeval, kuid ilma tõttu lükkus võistlus reede peale. ETV ja ERR-i spordiportaali otseülekanne algab kell 13.25.

Stardiprotokollis on 89 naist, nende seas neli eestlannat: Tuuli Tomingas (stardinumber 26), Regina Ermits (43), Susan Külm (66) ja Johanna Talihärm (71).

Tänavusel MM-il tuli tavadistantsi maailmameistriks itaallanna Lisa Vittozzi. MK-sarjas on tavadistantsi sel hooajal võidetud kaks korda – hooaja avaetapil Östersundis võidutses samuti Vittozzi, jaanuaris Anterselvas peetud lühikese tavadistantsi võitis šveitslanna Lena Häcki-Gross.

Oslos selguvad hooaja esimese väikese kristallgloobuse võitjad. MM-i tulemus MK-sarjas arvesse ei lähe, seega on naiste tavadistantsi arvestuses kahe võistluse järel esikohal Häcki-Gross, kes edestab Vittozzit vaid kahe punktiga, kolmandana jääb sakslanna Vanessa Voigt maha viie ja neljandana Franziska Preuss kuue punktiga.

Kuigi ilmaolud võivad tihti tekitada takistusi ja viivitusi, on nelja Eesti naise osalemine laskesuusatamise võistlusel suurepärane saavutus. Nende pühendumus ja treeningute tulemus on toonud nad võistluse stardijoonele ning see on suur au nii neile kui ka Eestile tervikuna. Olgu ilmaolud millised tahes, on tähtis jääda positiivseks ja jätkata jõupingutusi oma eesmärkide saavutamiseks. Soovime kõigile osalejatele edu ning järgnevateks võistlusteks veelgi suuremat saavutust!

Loe rohkem:  Endisele IBU presidendile tahetakse pea nelja-aastast vangistust | Laskesuusatamine

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga