TalTech ja Rae alustasid Balti liiga veerandfinaale võidukalt | Võrkpall

1706728756 2175223ha370t24

TalTech ja Rae võrkpallimeeskonnad alustasid Balti liiga veerandfinaale võidukalt, näidates oma tugevust ja oskusi mängudes. Nende saavutused on toonud rõõmu fännidele ning tõstnud Eesti võrkpalli mainet. Mõlemad meeskonnad on pühendunud ja motiveeritud, ning nende edusammud on tõhusalt esindanud Eestit rahvusvahelisel võistlusareenil. Nende võidukad mängud on süstinud positiivset energiat kogu võrkpallikogukonda ning teinud neist tõelised eeskujud noortele sportlastele. Sellel pole mitte ainult mõju meeskondadele endale, vaid ka Eesti spordi tulevikule.

Laupäeval tehti algust võrkpalli naiste Balti liiga veerandfinaalseeriatega, kui väljakul käisid kolm Eesti võistkonda. Võidukad olid TalTech ning Rae Spordikool/VIASTON.

Põhiturniiril VK Jelgavat 3:1 ja 3:0 tulemusega võitnud Rae Spordikool/VIASTON oli parem ka kolmandas omavahelises kohtumises, alustades kahe võiduni peetavat veerandfinaalseeriat võõrsil 3:0 (25:23, 25:20, 25:17) võiduga, vahendab Volley.ee.

Põhiturniiril teise koha saavutanud Rae naiskonna ridades tõusis resultatiivseimaks Liis Kiviloo, kes kogus 15 punkti ja näitas mängu parimat kasutegurit +13. Silvia Pertens lisas omade edusse 14 ja pooled võitjate ässadest (5) löönud Hanna Pajula 12 punkti.

Võistluspäeva esimeses vastasseisus mängis põhiturniiri parim TalTech 3:0 (25:17, 25:20, 25:16) tulemusega üle põhiturniiri kaheksanda Audentese SG/Noortekoondise.

Koduvõistkonna poolel tegi suurepärase mängu Marily Lass, lahendades 52-protsendilise efektiivsuse juures punktiks 14 rünnakut ning lisades kolm blokipunkti ja ühe serviässa. Viis serviässa löönud Kätriin Põld assisteeris 11 ja Nette Peit 10 punktiga. Caterina Cicetti tõi Audentese SG/Noortekoondisele seitse punkti, vahendab Volley.ee.

Neljanda Eesti võistkonnana veerandfinaali jõudnud Tartu Ülikool/Bigbank mängib tiitlikaitsja Kaunase VDU-ga esmalt 16. veebruaril kell 19 Tartu Ülikooli spordihoones.

Kokkuvõttes võib öelda, et TalTech ja Rae võrkpallimeeskonnad alustasid Balti liiga veerandfinaale väga edukalt ning näitasid oma võimekust võistlustules. Mõlemad meeskonnad suutsid võita oma vastaseid ning tõestasid, et neil on potentsiaali jõuda kõrgemale tasemele. Nende võidukad esinemised annavad kindlasti usku ja motivatsiooni jätkata sama tempokalt ka järgmistel mängudel. Eesti võrkpalli tulevik näib olevat helge nende meeskondade tugevuse ja sihikindluse tõttu.

Loe rohkem:  Ehmatusega pääsenud TalTech tagas koha finaalis | Võrkpall