Tallinna ringteel sulges ahelavarii tundideks liikluse | Eesti

2249346h065dt24

Tallinna ringteel toimunud ahelavarii on põhjustanud tundideks liikluse sulgemise, tekitades suurt segadust ja ummikuid. Sündmus on tõsiselt mõjutanud linna igapäevaelu ning liiklusvood on täielikult seiskunud. Ahelavarii tagajärjel on tekkinud suur mure kohalike elanike ja ettevõtete jaoks, põhjustades hilinemisi ja raskusi liikumisel. Tegemist on olulise ja kiire reageerimist nõudva olukorraga, mis nõuab kiiret lahendust ja korralikku juhtimist.

Tallinna ringtee 3. kilomeetril suunaga Tallinna poole juhtus neljapäeva hommikul kella 7.50 paiku taas ahelavarii, kus esialgsetel andmetel põrkas kokku 11 sõidukit. Inimesed kannatada ei saanud.

Liiklus teelõigul Jürist Maardu poole oli õnnetuse tõttu suletud kuni südapäevani.

Ida-Harju politseijaoskonna välitööde grupijuhi Sander Leinberg ütles ERR-ile, et õnnetusse sattunud autojuhid olid kained. Liiklusolud piirkonnas on tema sõnul praegu keerulised.

2249346h065dt24

Varahommikul olid põhi- ja tugimaanteed paiguti Eesti lääneosas soolaniisked, mujal Eestis lumised ja kohati jäised. Sajualas on teedel lahtist lund, eriti ettevaatlik tasub olla ristmike kiirendus- ja aeglustusradadel.

Ilmaprognoosi kohaselt sajab hommikul veel kohati kerget lund.

Jaanuaris sattus Tallinna ringteel korraga avariisse 25 sõidukit.

In conclusion, the closure of the Tallinn ring road due to an accident causing a chain reaction has caused significant traffic disruptions for several hours. This incident serves as a reminder of the importance of practicing safe driving habits and maintaining a vigilant attitude while on the road. It also highlights the need for effective emergency response measures to minimize the impact of such incidents on traffic flow. As we move forward, it is crucial for all road users to remain cautious and considerate to prevent similar accidents and their subsequent traffic disruptions.

Loe rohkem:  Kontrollikoda: biokütuste tulevik Euroopa Liidus on hägune | Eesti

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga