Tallinn Music Weeki peaprodutsendina alustas tööd Eva Johanna Lepikov | Muusika

2260572he4bdt24

Tallinn Music Weeki peaprodutsendina alustas tööd Eva Johanna Lepikov. See on suur samm Eesti muusikamaastikul, kuna Lepikov on tuntud oma kirgliku suhtumisega muusikasse ja selle propageerimisse. Tema eesmärk on tuua Eesti muusika maailma lavadele ning aidata kohalikel talentidel rahvusvahelisel areenil särama hakata. Lepikovil on selge visioon sellest, kuidas muusika saab inimesi ühendada ja kogukondi tugevdada. Tema juhtimisel ootab meid kindlasti põnev ja mitmekesine Tallinn Music Week, mis toob kokku nii kohalikud kui ka rahvusvahelised muusikaentusiastid.

Aasta algusest alustas TMW uues peaprodutsendi rollis tööd seni esitlusfestivali turundusjuhina töötanud Eva Johanna Lepikov.

Peaprodutsendi ametikoht on uus positsioon Tallinn Music Weeki tiimis. Tegu on pikalt planeeritud sammuga korraldustiimi struktuuris, et tõsta strateegilise planeerimise kompetentsi ja pakkuda tuge juhtimisotsuste langetamisel. Uue positsiooni eesmärk on eri osakondade töö ühtseks tervikuks kokku toomine ja tiimi igapäevase töö korraldamine.

“TMW on mulle väga südamelähedane ja aastatega olen seda organisatsiooni ning selle masinavärki ühest ja teisest küljest tundma õppinud. Mind ja festivali ühendab sügav uskumus, et muusika kaudu on tõesti võimalik meid ümbritsevat parendada ja parandada,” ütles uus peaprodutsent.

“Oma eesmärgiks sean hoida meie festivali sel kriisiaastate järgsel ajal õigel kursil, sealjuures pidades eriti silmas kvaliteeti, innovatiivsust ja julgust, väärtustades nii rahvusvahelisi kui kohalikke koostöid, ja muidugi jätkusuutlikkust, selle mõiste igas tähenduses,” sõnas Lepikov, lisades, et on kogu hingest Eesti muusika, muusikute ja muusikatööstuse fänn.

Festivali juhil ja asutajal Helen Sildnal on eriti hea meel selle üle, et Lepikov on uude positsioonis kasvanud aastate jooksul orgaaniliselt. “Tema pühendumus, täpsus, sisukus, oskus teistega arvestada ning sügav huvi muusika ja kultuurielu vastu innustavad meid kõiki olema täpsemad ja tundlikumad,” ütles Sildna.

Loe rohkem:  Galerii: Tartu laulupeo esimene eelproov tõi kokku 700 laululast | Muusika

Tallinn Music Weeki peaprodutsendina alustas tööd Eva Johanna Lepikov and her team have worked tirelessly to create an unforgettable music experience for attendees. With a diverse lineup of local and international artists, TMW has become an important event for music lovers in Estonia. Lepikov’s dedication and passion for the industry have made a significant impact on the success of the festival. As TMW continues to grow and evolve, Lepikov’s leadership will undoubtedly contribute to its ongoing success. We are grateful for her hard work and look forward to future editions of Tallinn Music Week.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga