Täht ja Tammemaa aitasid koduklubi poolfinaali | Võrkpall

2316885h0d06t24

Täht ja Tammemaa on tuntud Eesti võrkpallurid, kes on suurepärase mänguga aidanud oma koduklubi poolfinaali jõuda. Nende osavus ja kirg mängu vastu on teinud nad tõeliseks eeskujudeks noortele võrkpallisõpradele üle kogu riigi. Nende panus ja meisterlikkus on aidanud tuua võidurõõmu fännidele ning lisavõidusid nende koduklubile. Täht ja Tammemaa on tõelised võrkpalli staarid, kelle mängud on põnevad ja kaasakiskuvad kõigile spordisõpradele.

Eesti võrkpallurite Robert Tähe ja Timo Tammemaa koduklubi Berliini Recycling Volleys pääses Saksamaa meistrivõistlustel puhaste paberitega poolfinaali.

Põhiturniiril 22 mängust 20 võitnud ja seega sõelmängudeks esimese asetuse teeninud pealinnaklubi alistas pühapäeval Karlsruhe kodus 3:0 (25:13, 25:17, 25:20) ja kolmapäeval võõrsil samuti 3:0 (25:21, 25:22, 25:22).

Esimeses mängus pääses Tammemaa teises ja kolmandas geimis platsile, tuues kokku viis punkti (+3). Teises mängus oli Tammemaa pingil ja platsil käis Täht, kes korjas Berliini kasuks üheksa punkti (+4).

Meistrivõistluste poolfinaalis ootab Berliini klubi kas tabeli neljas SVG Lüneburg või viies WWK Volleys Herrsching. Avamängu võitis Lüneburg.

Kodumaa võrkpallis on Täht ja Tammemaa oma tugeva panusega aidanud koduklubi jõuda poolfinaali. Nende pühendumus ja oskused on olnud hindamatuks varaks meeskonnale ning nende panus on olnud märkimisväärne. Nende talent ja tööeetika on inspireeriv ning näitab, et Eestil on võrkpallis tõelisi tipptegijaid. Loodame, et nende edu jätkub ka tulevastes mängudes ning et nende saavutused innustavad ka teisi noori võrkpallureid oma unistusi järgima.

Loe rohkem:  Võru peatreener klubi tähest: vaatasin Renato ära, aga mees jäi kummitama | Võrkpall

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga