Tabelitipp Liverpool ja tiitlikaitsja City teenisid võidulisa | Jalgpall

1707592749 2253831h638at24

“Tabelitipp Liverpool ja tiitlikaitsja City teenisid võidulisa | Jalgpall” – Tervitus kõigile jalgpallisõpradele Estonias! Põnev jalgpallihooaeg jätkub hoogsa tempost ning tabelitipp Liverpool ja tiitlikaitsja City on teeninud viimastel mängudel olulisi võite. Mõlemad tiimid on näidanud suurepärast mänguplaani ja võitlusvaimu, mis teeb sellest hooajast erakordselt põneva. Jalgpallifännid üle maailma on elevil, et näha, kuidas see võitlus kujuneb ja kes suudab lõpuks trooni enda kätte haarata. Hoidke end sündmustega kursis, sest jalgpalli põnevad hetked jätkuvad!

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas teenis tiitlikaitsja Manchester City laupäeval võidu, kui alistas kodupubliku ees Erling Haalandi tabamuste toel Evertoni 2:0. Võidukas oli ka Liverpool, kes alistas koduväljakul Burnley 3:1.

City asus kohe mängu algusest survestama, kuid ei suutnud kümne pealelöögiga külaliste puurilukku avada. Evertoni kaitse oli kindel ka teise poolaja alguses, kuid City nõjatus siis äsja Norra ründetähe Erling Haalandi peale.

71. minutil sai tiitlikaitsja nurgalöögi ja kuigi City esimesel katsel ei realiseerinud, põrkas pall täpselt väravamasina ette ning Haaland virutas selle kindlalt vastase väravavõrku. 85. minutil pääses City jooksma, kui Kevin De Bruyne vasturünnakule läinud norralase leidis. Haaland mängis viimase kaitsja üle ja saatis palli taas väravavahist mööda, vormistades sellega 2:0 võidu.

Liigatabeli tipus asetsev Liverpool ei lubanud laupäeval tiitlikaitsjal endast mööda hüpata, kui alistas kodus Burnley. Diogo Jota viis Liverpooli 31. minutil juhtima, kuid Dara O’Shea viigistas enne poolajapausi kohtumise.

Luis Diaz viis aga Liverpooli 52. minutil taas juhtima ning Darwin Nunez kahekordistas 79. minutil edu, et kodupubliku ees 3:1 võit vormistada.