Politsei pidas kinni tapmises kahtlustatavad | Eesti

811921h2f59t24

Tallinna politsei on pidanud kinni kaks meest, keda kahtlustatakse seotuses tapmisega. Kinnivõtmised toimusid pärast põhjalikku uurimist, kus politsei kogus tõendeid ja tunnistajate ütlusi. Linnarahvas on šokeeritud ja mures sellise vägivallaakti pärast ning ootavad õiglust. Selle juhtumi tagajärjel on kogukond ühtsem kui kunagi varem ning kõik jäävad ootama, et õiglased karistused mõistetakse välja. See juhtum kinnitab politsei pühendumist ja oskust tagada kogukonna turvalisus ning õigusriigi põhimõtete järgimine.

Laupäeva õhtul pidasid politseinikud Harjumaal kinni kaks meest, keda on alust kahtlustada 77-aastase mehe tapmises Arukülas.

Laupäeva lõuna paiku leiti Harjumaal Arukülas asuvast kortermajast 77-aastase mehe vägivalla tundemärkidega surnukeha. Kriminalistid ja uurijad asusid kohe sündmuskohal tõendeid koguma, et selgitada, mis täpselt juhtus ja kes võis teo toime panna, teatas PPA pressiesindaja.

Põhja prefektuuri isikuvastaste kuritegude talituse grupijuht Vadim Kuperšteini sõnul on politsei praeguseks tapmises kahtlustavana kinni pidanud 58-aastase ja 73-aastase mehe, kes olid ohvriga omavahel tuttavad. “Küll aga ei ole veel võimalik avaldada sündmuse täpsemaid detaile ja motiive, kuivõrd uurimine on alles algusjärgus ja täpsemate asjaolude selgitamine seisab veel ees,” lisas Kuperštein.

Juhtunu uurimiseks on alustatud kriminaalmenetlus karistusseadustiku paragrahvi järgi, mis käsitleb tapmist.

Uurimist viib läbi Põhja prefektuuri kriminaalbüroo ja juhib Põhja ringkonnaprokuratuur.

Kokkuvõttes võib öelda, et politsei kiire ja järjekindla reageerimise tulemusena õnnestus neil kinni pidada tapmises kahtlustatavad isikud. See näitab politsei pühendumust õigluse tagamisele ja kogukonna turvalisusele. Samuti annab see sõnumi, et Eesti seadused ja õiguskaitseorganid võtavad tõsiselt inimeste elu ja julgeoleku kaitset ning seavad sellele esmatähtsaks. Loodame, et see juhtum aitab kogukonnal leida rahu ja õiglust ning annab ohvritele ja nende lähedastele mõnevõrra kergendust.

Loe rohkem:  Euroopa Komisjon soovitab vähendada CO2 heidet 2040. aastaks 90 protsenti | Eesti

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga