Taaramäe aitas tiimikaaslase esikolmikusse | Jalgrattasport

2317992h5aa0t24

Estonia’s cycling sensation, Rein Taaramäe, has once again proven his talent and strength on the bike by helping his teammate achieve a spot on the podium in a recent race. Taaramäe’s teamwork and determination have solidified his position as a key player in the cycling world, showcasing his skills and dedication to the sport. With impressive performances like this, it’s clear that Taaramäe is a force to be reckoned with on the cycling scene, both in Estonia and beyond.

Kataloonia velotuuri neljanda etapi (Sort – Lieda; 169,2 km) võitis hollandlane Marijn van den Berg (EF Education – EasyPost; 3:40.19). Üldliidrina jätkab sloveen Tadej Pogacar (UAE Team Emirates).

Van den Berg edestas sprintereid soosinud etapi põnevas finišiheitluses Rein Taaramäe tiimikaaslast belglast Arne Maritit (Intermarche – Wanty) ja lätlast Emils Liepinšit (Team dsm-firmenich PostNL).

Tadej Pogacar lõpetas liidrigrupis ja sai 25. koha, säilitades tuuri üldarvestuses esikoha. “Täna oli mul pigem taastumispäev, sest viimased paar etappi olid üsna nõudlikud. Kõigele vaatamata võib tänase sõiduga rahule jääda,” sõnas sloveen finišis.

Taaramäe kaotas võitjale 26 sekundiga ja ületas finišijoone 150. kohal.

Velotuuri üldarvestuses on Pogacari edu lähima konkurendi hispaanlase Mikel Landa (Soudal Quick-Step) ees kaks minutit ja 27 sekundit. Kolmas on venelane Aleksandr Vlasov (BORA – hansgrohe; +2.55). Taaramäe tõusis kahe koha võrra ning paikneb neljanda etapi järel 75. positsioonil, kaotades Pogacarile enam kui poole tunniga (+32.25).

Reedel on kavas 167,3 kilomeetri pikkune etapp.

Kokkuvõttes võib öelda, et Rein Taaramäe panus tiimikaaslase esikolmikusse tõi suurepärase tulemuse. See näitab tema meisterlikkust ja võimekust jalgrattasportlasena. Taaramäe positiivne mõju meeskonnale ja tulemusele on märkimisväärne ning tõestab tema olulisust tiimiliikmena. Eesti jalgrattasport on kindlasti uhke Taaramäe saavutuse üle ning tema panus meeskonna edu toetamisel on hindamatu. Taaramäe jätkuv pühendumus ja talent annavad lootust tulevastele saavutustele nii tema enda kui ka tema meeskonna jaoks.

Loe rohkem:  Juul mahtus MK-sarja avaetapil esikuuikusse, Lepikul oli probleeme tehnikaga | Jalgrattasport

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga