T1 suutis endale Lidli rentnikuks saada | Majandus

2078639h2dcat24

T1 Mall of Tallinn’s recent achievement of securing Lidl as a tenant has sparked excitement and optimism within the Estonian business community. This strategic partnership between one of the country’s most popular shopping destinations and the renowned discount supermarket chain is set to elevate the mall’s appeal and convenience for shoppers. With Lidl’s reputation for quality products at affordable prices, this collaboration is expected to drive foot traffic and boost the overall economy in Estonia. Stay tuned as T1 Mall of Tallinn continues to make waves in the retail industry with this groundbreaking development.

Tallinnas Ülemistel asuva T1 kaubanduskeskuse rentnike hulka lisandub Saksa poekett Lidl ning samas jätkab keskuses tegevust ka Selveri kauplus.

Lidl Eesti teatas neljapäeval, et sõlmis T1 omanikfirma Lintgen OÜ-ga lepingu kaubanduskeskuses kaupluse avamiseks ning ehitustööd algavad kuu aja jooksul.

Lidli pressiesindaja Katrin Seppel ütles ERR-ile, et nende pood hakkab paiknema keskuse esimesel korrusel, kus praegu veel asub OnOffi kauplus. Müügipinda tuleb uues poes 1400 ruutmeetrit. Ühtlasi on tegu esimese Lidli poega, mis asub kaubanduskeskuses.

Praegu tegutseb T1 kaubanduskeskuses Selveri toidupood ning Selveri pressiesindaja Mariann Järvela kinnitusel jätkavad nad seal ka edaspidi.

2018. aastal avatud T1 kaubanduskeskus läks kolm aastat hiljem pankrotti. Esimesed kaks katset pankrotistunud keskuse müümiseks luhtusid liiga kõrge alghinna tõttu, kuid 2021. aasta lõpus ostis Lintgen Adjacent Investments S.à.r.l. keskuse 55 miljoni euroga ja hakkas tegelema selle elule turgutamisega.

Schwarzi jaekontserni kuuluv Lidl sisenes Eesti turule 2022. aastal ja on kahe aasta jooksul avanud Eestis kokku 13 kauplust.

Kokkuvõttes näib, et T1 Mall of Tallinn on edukalt endale Lidli rentnikuks saanud, mis on kindlasti positiivne uudis nii kaubanduskeskuse kui ka majanduse jaoks tervikuna. Uue poe avamine suurendab mitte ainult ostjate valikuvõimalusi ja konkurentsi turul, vaid võib ka luua uusi töökohti ning elavdada linnaruumi. Loodame, et see uus koostöö T1 ja Lidli vahel toob kaasa veelgi enam kasu nii ettevõtetele kui ka tarbijatele.

Loe rohkem:  Ülevaade: Utilitas laiendab Eesti turul haaret | Majandus

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga