Stoicescu lahkus Eesti 200 juhatusest | Eesti

1738921h7884t24

Tundub, et Eesti 200 juhtkond kogeb muutusi, kuna Stoicescu on otsustanud lahkuda Eesti 200 juhatusest. See uudis on kindlasti raputanud partei liikmeid ja jälgijaid üle kogu riigi. Stoicescu otsus võib tuua kaasa suuri tagajärgi ja muudatusi erakonna tulevikus. See paneb küsima, mis juhtus ja kuidas see võib mõjutada Eesti poliitilist maastikku edaspidi.

Riigikogu liige Kalev Stoicescu astus eelmisel nädalal Eesti 200 juhatusest tagasi, kuid põhjustest ta ajakirjanduses rääkida ei soovi, Postimehe teatel käärib aga erakonna ladvikus partei rahaasjade ja läbipaistmatu asjaajamise tõttu.

Stoicescu lahkus vahetult enne seda, kui erakonna juhatuses toimus partei eelarve hääletamine ning väidetavalt oli tema juhatusest lahkumise põhjuseks just see, et sarnaselt Hendrik Johannes Terrase ja Züleyxa Izmailovaga ei tahtnud ta eelarvele oma allkirja anda.

Eesti 200 aseesimees Kristina Kallas möönis ajalehele, et erakonna juhtkonnas on kolm-neli inimest, kes üksteist ei usalda ning sealt pinged tulevadki. Need kolm-neli inimest, kes üksteist ei usalda ja kellele viidatakse, on Marek Reinaas ja Kadri Napritson-Acuna ühelt ning Terras ja Izmailova teiselt poolt.

Reinaas ja Napritson-Acuna ei soovinud erakonna siseasju ajakirjanduses kommenteerida, Terras ja Izmailova aga, kes praegu esindavad n-ö kriitikute leeri, ei varja, et neile mitmed asjad ei meeldi ning kõige enam viitavad nad usalduse puudumisele.

 

Kuigi Stoicescu lahkumine Eesti 200 juhatusest võib tunduda kahetsusväärne, võib see avada uusi võimalusi erakonna arenguks ja kasvuks. Tema otsus võib tuua kaasa uue juhtimisstiili ja suuna erakonna tegevustes. Oluline on säilitada positiivne suhtumine ja keskenduda tulevikule, püüdes saavutada ühiselt seatud eesmärke. Stoicescu lahkumine ei tohiks kahjustada erakonna mainet ega eesmärke, vaid pigem andma uue hingamise ja võimaluse paremale tulevikule.

Loe rohkem:  Jüri Ratas välistab europarlamenti Keskerakonna nimekirjas kandideerimise | Eesti

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga