Sparta saalihokinaiskond pääses Eesti-Läti liiga finaalturniirile | Saalihoki

2299521h045bt24

Tere tulemast Eestisse, kus saalihokinaiskond Sparta on teinud oma riigi uhkeks, pääsedes Eesti-Läti liiga finaalturniirile. Sparta meeskond on näidanud vaprust ja võitlusvaimu kogu hooaja vältel, ning nende saavutus on inspireeriv kõigile saalihokifännidele üle kogu riigi. Ootame põnevusega, kuidas Sparta võitleb oma koha eest finaalis ning jätkab oma võidukäiku kogu Baltikumi saalihokimaastikul. Aitäh, et olete tulnud kaasa elama selle põneva ja põneva spordiala põnevustegevusele Eestis!

Sel nädalavahetusel Õismäel toimuval saalihoki naiste Eesti-Läti ühisliiga Final Four’il lööb kaasa ka Sparta saalihokinaiskond.

Eesti-Läti ühisliiga naiste arvestuses oli põhiturniiri lõpuni olemas võimalus, et nii Sparta kui ka Eesti Maaülikool jõuavad mõlemad lõppturniirile.

Läti alaliiduga oli kokkulepe, et kui Eesti naiskond pääseb Final Four’i, siis naiste turniir peetakse Eestis. Nüüdseks on selge, et kaasa mängib põhiturniiril kaheksa võidu, ühe lisaajavõidu ja 11 kaotusega kolmanda koha saavutanud Sparta naiskond. Eesti Maaülikooli saagiks jäi viies koht. 

Laupäeval peetakse Õismäe sportmängude pneumohallis poolfinaalid ja pühapäeval lõppkohtumised. 

Ajakava: 

9. märts 16.30 Rubene-Sparta, 19.00 NND-Kekava
10. märts 14.00 pronksimäng, 17.00 finaal

Sparta saalihokinaiskond on teinud suurepärase töö ja jõudnud Eesti-Läti liiga finaalturniirile. Nende pühendumus, osavus ja meeskonnatöö on kandnud vilja ning nende kiire ja dünaamiline mäng on teinud neist tugevad vastased. Olen kindel, et nad panevad finaalturniiril kõik endast oleneva, et võita ja näidata oma tõelist potentsiaali. Sparta saalihokinaiskond on tõeline eeskuju noorematele mängijatele ning nende saavutused näitavad, et kõva töö ja pühendumus tasuvad alati ära. Aitäh ja õnne edaspidiseks!

Loe rohkem:  Eesti saalihokikoondis alustab sel nädalal MM-valikturniiri | Saalihoki

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga