Eesti viskas MM-valiksarjas Hollandile 12 väravat | Saalihoki

2241045h2f9dt24

Tere tulemast Eestisse! Eesti saalihokikoondis näitas oma tugevust maailma tasemel, visates Hollandile 12 väravat MM-valiksarjas. See ajalooline võit on saanud paljude inimeste tähelepanu ning näitab Eesti saalihokikoondise suurt potentsiaali ja võimekust rahvusvahelisel tasemel. See saavutus on suurepärane näide Eesti spordi arengust ja pühendumusest tipptasemel esinemisele. Saalihoki on saanud Eestis üha populaarsemaks ja see võit tõstab kindlasti spordiala mainet veelgi.

Eesti saalihokikoondis alistas MM-valikturniiri viimases alagrupikohtumises Hollandi 12:3 (6:0, 5:0, 1:3) ja pääseb otsustavale matšile.

Eesti koondise kasuks viskasid kaks väravat Tanel Kasenurm, Mathias Einamann, Patrik Markus ja Egert Unga, ühe lisasid mängu parimaks valitud Ken Pähn, Adam Widercrantz ja Stenver Savi. Üks tabamus läks kirja hollandlaste omaväravana.

Eesti oli alistanud turniiri avamängus Prantsusmaa 19:2 (3:0, 9:0, 7:2) ja kaotanud seejärel oodatult favoriit Soomele 1:21 (0:5, 1:8, 0:8).

Kui Soome pääseb valikgrupi võitjana otse MM-finaalturniirile, siis Eesti mängib laupäeval otsustavat kohtumist eeldatavalt Islandiga.

Meeste saalihoki MM-finaalturniir peetakse tänavu detsembris Malmös.

Kokkuvõttes võib öelda, et Eesti saavutas väga muljetavaldava tulemuse Hollandi vastu saalihoki MM-valiksarjas, visates kokku 12 väravat. See näitab meie meeskonna suurepärast tehnilist oskusteavet ja võidutahtmist. Tulemus näitab ka meie meeskonna pühendumist ja treeningute kvaliteeti. Kindlasti annab see meile enesekindlust ja motivatsiooni jätkata tugeva esitusega ka edaspidistes mängudes. Loodame, et see tulemus toob kaasa uusi fänne ja julgustab noori saalihokimängijaid liituma meie meeskonnaga tulevikus.

Loe rohkem:  Eesti saalihokikoondis purustas MM-valikturniiril Prantsusmaa | Saalihoki

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga