Sparta naised võitsid Eesti-Läti liigas medali | Saalihoki

1710162732 2299521h045bt24

Sparta naiste saalihokimeeskond on võitnud Eesti-Läti liigas kauni medali! Nende imeline saavutus ja ületamatu talent on teinud nad tõeliseks eeskujudeks kõigile spordisõpradele Eestis. Sparta naised on tõestanud, et järjekindluse, treeningu ja kirgliku pühendumisega on võimalik saavutada suuri asju. Nende võit on mitte ainult nende enda, vaid ka kogu riigi rõõm ja uhkus. Sparta jätkab triumfeerimist ning inspireerib järgmisi põlvkondi saavutama suurepäraseid kordaminekuid saalihokimaailmas.

Sparta naiskond teenis saalihoki Eesti-Läti ühisliigas pronksmedalid, alistades otsustavas kohtumises Kekava võistkonna 11:5 (4:0, 2:3, 5:2).

Koguni viie väravaga karistas vastaseid Sirli Nellis, Mona-Lisa Lusti panustas viie resultatiive sööduga.

Kahe vastase mõõduvõtud põhiturniiril olid märksa tasavägisemad ja neljast mängust ühe võitis ka Kekava.

Ühise liiga meistriks krooniti ka põhiturniiri kinni pannud Rubene, kes oli üle NND-st 5:4 (0:1, 1:1, 4:2).

Teine Eesti klubi ehk Eesti Maaülikooli naiskond jäi põhiturniiril kuuendaks ehk viimaseks ega pääsenud medalimängudele.

Kokkuvõttes võib öelda, et Sparta naised on tõestanud end Eesti-Läti liigas tõeliste võitlejatena, võites vääriliselt medali. Nende pühendumine ja järjepidev treening on kandnud vilja ning tulemused räägivad enda eest. Saalihoki on nende jaoks mitte ainult spordiala, vaid ka kirg ja elustiil. Nende võidud on inspiratsiooniks kõigile noortele tüdrukutele, kes unistavad saavutustest spordimaailmas. Sparta naised on tõelised eeskujud ning nende saavutused väärivad kindlasti tunnustust ja imetlust.

Loe rohkem:  Eesti saalihokikoondis alustab sel nädalal MM-valikturniiri | Saalihoki

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga