Sorga pääses sel aastal esmakordselt põhikoosseisu, kuid kaotas | Jalgpall

2290626h88dft24

Sorga, noor ja andekas jalgpallur, on sel aastal esmakordselt pääsenud Eesti rahvusmeeskonna põhikoosseisu. Tema potentsiaal ja oskused on tekitanud fännides suurt elevust ning ootusi. Kahjuks aga kaotas ta viimasel hetkel võimaluse mängida olulistes mängudes. See tõi kaasa nii pettumust kui ka motivatsiooni tulevikuks. Sorga on tõestanud end võimeka mängijana ning tema järgmise sammu ootusärevus on kõrgem kui kunagi varem.

Sumqayiti ründaja Erik Sorga pääses Aserbaidžaani kõrgliigas sel kalendriaastal esmakordselt põhikoosseisu.

Ta vahetati välja 56. minutil, kui Sumqayit oli kodus eelviimasel kohal paikneva Kapazi vastu 0:1 kaotusseisus. Mäng lõppes 1:3 kaotusega. Sumqayit paikneb praegu teisel kohal, aga käimasolevas 25. voorus on koguni kolmel meeskonnal võimalus Sorga koduklubist mööduda, vahendab Soccernet.ee.

Michael Lilanderi, Martin Milleri ja Sten Reinkordi tööandja Bohemiansi ning Markus Poomi leivaisa Shamrock Roversi mängud Iirimaa kõrgliigas jäid lumiste staadionite tõttu ära.

Bogdan Vaštšuk tegi Kuveidi kõrgliigas oma kolmanda mängu ja sai kolmanda kaotuse. Rocco Robert Shein vaatas varupingilt, kuidas tema koduklubi Dordrechti mäng MVV Maastrichti vastu Hollandi esiliigas jäeti 3:1 eduseisus pooleli. 

Loe pikemalt portaalist Soccernet.ee.

Kuigi Sorga kaotas oma esimese mängu põhikoosseisus olles, on see siiski väike tagasilöök tema karjääris. Oluline on meeles pidada, et kõik algajad teevad vigu ning oluline on sealt õppida ja edasi liikuda. Sorga on noor ja andekas jalgpallur, kes on kindlasti võimeline tõestama end järgmistel mängudel. Tal on potentsiaali saada suureks mängijaks nii kohalikul kui ka rahvusvahelisel tasandil. Oluline on säilitada positiivne hoiak ja töökus, sest edu tuleb sageli läbi katsumuste.

Loe rohkem:  Sven-Göran Eriksson sai karmi diagnoosi: mul on parimal juhul aasta elada | Jalgpall

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga