Sinneri täiuslik hooaja algus sai jätku, Alcaraz võttis ungarlaselt revanši | Tennis

2305167h5624t24

Tennise maailmas on Sinneril täiuslik hooaja algus jätkunud, kui ta võttis revanši ungarlaselt Alcarazilt. See dünaamiline matš oli täis põnevust ja pinget, mille tulemusel näitas Sinner oma ületamatut võitlusvaimu ja oskusi. Publik oli kaasatud igale löögile ja punktile, tehes sellest mängust tõeliselt meeldejääva kogemuse. Alcarazi vastupanu ei suutnud peatada Sinneri võidukäiku, mis tõotab palju põnevat ja pingelist tennisehooaega.

Sel aastal kõik oma 15 mängu võitnud maailma kolmas reket Jannik Sinner pääses kõrgeima taseme ATP turniiril Indian Wellsis veerandfinaali, koha kaheksa parema seas tagas ka tiitlikaitsja Carlos Alcaraz.

Itaallane vajas 16. asetusega ameeriklase Ben Sheltoni vastu avaseti võitmiseks tundi ja kümmet minutit, teine sett kestis juba kaks korda vähem ning Sinner teenis lõpuks 7:6 (4), 6:1 võidu. Oma esimeselt servilt võitis maailma kolmas reket 77 protsenti mängitud punktidest, mõlemad mängijad sooritasid 16 äralööki, aga Shelton tegi ka sama palju lihtvigu Sinneri kuue vastu.

Oma viimasest 37 mängust 35 võitnud ja võiduseeria 18-mänguliseks pikendanud Sinner kohtub Indian Wellsis veerandfinaalis 32. asetusega tšehhi Jiri Leheckaga.

Tiitlikaitsja Carlos Alcaraz võttis ungarlaselt Fabian Marozsanilt mullu Roomas saadud kaotuse eest revanši, kui oli maailma 58. reketist tunni ja 17 minutiga üle 6:3, 6:3. Maailma teine reket näitas kindlat mängu, võites oma esimeselt servilt 84 protsenti mängitud punktidest, samuti sooritas Alcaraz viie lihtvea kõrval 24 äralööki.

“Ma ei hakka valetama, olin enne mängu närvis,” sõnas Alcaraz võidu järel. “Mängisin kellegi vastu, kes võitis mind eelmine kord kerge vaevaga: mäletan, et mul polnud Roomas toimunud mängus võimalustki. Minu jaoks oli keeruline sellele mängule tulla, aga olen oma esitusega väga rahul. Teadsin, mida pean Rooma mänguga võrreldes teisiti tegema,” lisas hispaanlane.

Loe rohkem:  Tiitlikaitsja Sabalenka alustas Melbourne'is ülikindla võiduga | Tennis

Kaheksa parema seas läheb Alcaraz vastamisi kuuendana paigutatud Alexander Zvereviga, kes oli kaotatud avaseti järel kümnenda asetusega austraallasest Alex de Minaurist üle 5:7, 6:2, 6:3.

Sinneri täiuslik hooaja algus jätkub edukalt, kui ta võtab revanši ungarlaselt Alcarazi vastu. Tänu oma tugevale mängule ja pühendumusele on ta näidanud end võistlejana, kes suudab võidelda ja võita ka kõige raskemates olukordades. Eesti tennisefännid võivad olla uhked Sinneri saavutuste üle ning oodata põnevusega tema tulevasi mänge ja edusamme väljakul. Sel hooajal ootab teda kindlasti veel palju suuri võite ja võimalusi end tõestada üha enam tipptasemel mängijana.