Sildaru konkurent Gu püstitas MK-sarja rekordi | Freestyle suusatamine

2261763hd000t24

Tere tulemast Eestisse! Viimase uudisena on tähelepanu pälvinud freestyle-suusataja Gu magnaat, kes on MK-sarjas püstitanud uue rekordi. See on suurepärane saavutus mitte ainult temale endale, vaid ka kogu Eesti suusaspordi kogukonnale. Gu on tõusnud Sildaru peamiseks konkurendiks ja tema võimekus on imetlusväärne. MK-sarja rekordi püstitamine on suur saavutus ja kindlasti teeb see suurt rõõmu kõigile Eesti suusasõpradele. Oleme rõõmsad, et saame näha Eesti sportlaste selliseid suurepäraseid esitusi!

Hiina freestyle-suusatamise suurkuju Eileen Gu teenis Calgarys rekordilise MK-etapivõidu, olles neljapäeval rennisõidu parim.

20-aastane Gu võitis võistluse 93,25 punktiga, edestades kohalikku suusatajat Amy Fraserit (89,25) ja britt Zoe Atkinit (88,00).

Tegemist oli tema 13. MK-etapivõiduga freestyle-suusatamise MK-sarjas ja vastavas arvestuses möödus ta ühega prantslasest Tess Ledeux’st, tähistades uut tippmarki.

Enam kui pooled ehk seitse esikohta on sündinud just Kanada olümpialinnas. “Calgary on minu jaoks nii eriline koht,” sõnas kahekordne Pekingi olümpiavõitja. “Seitse seitsmest on lihtsalt hull värk.”

“See on koht, kus võitsin oma esimese rennisõidu MK-etapi ja uskumatu on nüüd püstitada 13. võiduga MK-rekord. Olen väga rahul, et saan siin tagasi olla ja suusatada nii suurepärase publiku ees.

Gu suur konkurent olümpiapäevilt ehk Kelly Sildaru ei ole pärast eelmise aasta alguses X-Mängudel saadud põlvevigastust tagasi võistlusareenile tulnud, aga on tagasi lumel harjutamas.

Meestest teenis Calgarys esikoha ameeriklane Alex Ferreira (96,50), kellele järgnesid kanadalane Brendan Mackay (94,25) ja soomlane Jon Sallinen (92,00).

Rennisõidu maailma paremik võistleb Calgarys ka reedel-laupäeval.

In conclusion, the Estonian freestyle skier Kelly Sildaru’s competitor Gu has set a new record in the World Cup series. This serves as a testament to the high level of competition and talent in the freestyle skiing world. It is a reminder to Sildaru and all other athletes to continue pushing their limits and striving for excellence. This record-breaking achievement will surely inspire others to work harder and aim higher in their pursuit of success in the sport. Congratulations to Gu on this remarkable accomplishment, and may it motivate Sildaru to reach even greater heights in her own career.

Loe rohkem:  X-mängudel hiilanud prantslanna jõudis Kelly Sildaruga ühele pulgale | Freestyle suusatamine

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga