Siimer: olen juba mitu korda õnnest nutnud | Laskesuusatamise MM

2259795h98f3t24

Tere tulemast Eestisse! Siin on suur au tutvustada teile Siimerit, meie uhket laskesuusatajat, kellel on juba mitu korda õnnestunud vallutada publiku südamed ja tipptasemel võistlustel endast parim anda. Tema osalus laskesuusatamise maailmameistrivõistlustel on olnud vaieldamatult muljetavaldav, tuues rõõmu ja elevust kõikidele Eesti spordisõpradele. Olge valmis imetlema Siimeri oskusi ja toetama teda tema võistlusel laskesuusatamise MM-il. Tema pühendumus ja talent on alati väärt imetluseks.

Laskesuusatamise maailmameistrivõistlustel Nove Mestos tegi meeste 20 km tavadistantsil karjääri parima esituse Kristo Siimer, kes teenis ühe möödalasu juures 14. koha.

“Mul on praegu nii hea emotsioon. Olen nii mitu korda juba õnnest nutnud. Tore, äge!” olid 24-aastase sportlase esimesed emotsioonid pärast võistlust ERR-i intervjuus.

Kolm esimest tiiru läbis Siimer puhtalt, viimases tuli küll üks eksimus, aga lõpuosaga tõusis ta siiski veel mitu kohta kõrgemale.

“Hoidsin kogu aeg selle piiri peal, et haamrit ei saaks. Esimesed kaks ringi olid võib-olla rahulikumad. Siis vaatasin, et enesetunne on hea ja tiirudes ka õnnestusin,” muljetas Siimer.

“Terve aeg oli mõnusalt tugev tunne. Sain kogu aeg oma sõitu teha. Mul ei olnud tugevamaid ees, kes mind ära kõrvetaks. Vahepeal noppisin sportlasi ja viimases tiirus jalg juba nii värises, et hea, et sealt üks tuli.”

Kuidas oli tunne viimases tiirus? “Tegelikult oli rahulik, sest terve tiiru osa oli aeg asi kontrolli alla saada, hingamine normaliseerida. Ja siis mitte neid rumalaid vigu teha, nagu tavaliselt teen, et lähen rütmiga kaasa ja siis tulevad vead. Võtsin ühe lasu korraga ja nii ta läks.”

Kokkuvõttes võib öelda, et Siimer on näidanud oma järjepidevust ja pühendumust laskesuusatamisele. Kuigi ta on juba mitu korda õnnest nutnud, ei ole ta lasknud sellel end mõjutada ja jätkab sihikindlalt oma eesmärkide poole liikumist. Ta on suurepärane eeskuju noortele sportlastele, innustades neid mitte alla andma ebaõnnestumiste korral. Eesti laskesuusatamise tiimil on põhjust olla uhke Siimeri saavutuste üle ja meil kõigil on põhjust oodata põnevusega tema tulevasi võistlusi.

Loe rohkem:  VAATA OTSE | Kas Norra meeste ülevõim jätkub ka tavadistantsil? | Laskesuusatamise MM

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga