Siidisabad avasid MK-hooaja kolmanda kohaga | Võimlemine

2313465h59a5t24

Tere tulemast Eesti võimlemise põnevasse maailma! Siidisabad avasid MK-hooaja kolmanda kohaga ning tõid rõõmu ja uhkust meie riigi sportlastele ja fännidele. Võimlemine on alati olnud osa Eesti kultuurist ja traditsioonidest ning see saavutus on kindlasti väärt tähistamist. See saavutus näitab meie võimlejate pühendumust ja professionaalsust ning on suureks inspiratsiooniks kõigile noortele, kes unistavad võimlemise karjäärist. Jääme põnevusega ootama järgmisi võistlusi ja saavutusi, mis toovad veelgi uhkust meie armsasse Eestisse.

Soomes toimunud rühmvõimlemise hooaja esimesel maailma karika etapil saavutasid Siidisabad (VK Rütmika) kolmanda koha.

Rühmvõimlemise valitsevad Eesti meistrid teenisid Espoos peetud uue hooaja esimesel maailma karika etapil esmakordselt kava eest üle 27 punkti. Tartu klubi rühm Siidisabad said uut taset näidates tugevate Soome rühmade järel kolmanda koha. Kui kuu alguses said nad kodust Miss Valentini turniiri võites kahe kava eest kohtunikelt kokku 53 punkti, siis nüüd MK-etapil 53,9 punkti.

Rekordilise punktisummaga pronksile tulnud Siidisabade koosseisus võistlesid Maria Terep, Elis Sarapuu, Karolina Kuusik, Hanna Mägi, Liisbet Sorge, Liina Sarv, Mona Maasikas, Saskia Treufeldt, Annabel Juuriste ja Emily Hermann. Võistkonda juhendasid Elsa Sinijärv, Liisel Perlin ja Alex Drew. Kava autoriks on Antton Laine.

Etapp oli tervikuna Eesti rühmadele edukas. Neljas oli 46,8 punktiga võimlemisklubi Janika rühm Violett. Järgnesid Fääri saarte, Ukraina, Taani, Prantsusmaa rühmad.

Juunioride võistlusklassis pälvis VK Rütmika rühm Rebasesabad 52,2 punktiga kolmanda koha. Esimest aastat juunioride seas võistlev rühm Rebased (VK Rütmika) saavutas 50,5 punktiga neljanda koha.

Novembris toimuvad rühmvõimlemise maailmameistrivõistlused Tartus.

Kokkuvõttes võib öelda, et siidisaba võistlused pakkusid pinget ning tõid kaasa palju emotsioone nii võistlejatele kui ka fännidele. MK-hooaja kolmanda koha saavutamine oli suurepärane saavutus ja näitas võistlejate pühendumust ning ettevalmistust. See tulemus tõstab Eesti võimlemise mainet maailmas ning annab lootust ja inspiratsiooni tulevastele võistlejatele. Kindlasti on põhjust uhkusega jälgida ja toetada meie võimlejaid nende edasistel võistlustel.

Loe rohkem:  Legendaarne võimlemisturniir meelitas Tartusse rekordarv riike | Võimlemine

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga