Serviti alistas Viljandi ja teenis nädala teise võidu | Käsipall

2254635h0b38t24

Tere tulemast kõigile spordisõpradele! Hetkel räägime ühest põnevaist spordisündmustest – hiljutisest käsipallimatšist, kus Serviti alistas Viljandi ja teenis oma teise võidu nädala jooksul. Käsipall on alati olnud üks Eesti lemmikspordialasid ning viimased mängud on olnud eriti põnevad. Me ei saa oodata, millal näha järgmist suurepärast matši ning jagada rõõmu meie meeskonna võitudest. Loodame, et kogu riik on sama põnevil kui meie ning toetab meie meeskondi nende tulevastes mängudes.

Kuu esimest käsipalli Eesti meistriliiga vooru jäi lõpetama laupäevane Põlva Serviti ja Viljandi HC matš. Sel nädalal meistriliigas ainsa kodumeeskonnana võitnud Serviti alistas Viljandi seisuga 30:24 (14:10).

Skoori avas Tõnis Kase ja moment hiljem sai käe valgeks ka Kristo Voika, tuues Viljandile avavärava. Kodupubliku ees mänginud Serviti asus siis juhtima ning säilitas eduseisu kuni poolajani, kui meeskonnad Serviti 14:10 juhtimisel pausile läksid.

Teise poolajal algul tõid Kristjan Kooviti, Aleksander Pertelsoni ja Hendrik Koksi väravad Viljandi viigist kolme värava kaugusele, kuid Serviti kogus siis taaskord hoogu ning läks kuuega juhtima. Eduseis paisus 49. minutiks üheksale väravale ning kuigi Viljandi tegi veel lõpus spurdi, vormistas Serviti 30:24 võidu.

Resultatiivseimad Serviti mängijad olid Jürgen Rooba üheksa ja Tõnis Kase kuue väravaga. Viljandi suurimaks väravakütiks osutus Hendrik Koks üheksa väravaga.

“Mäng algas hästi, saime kohe kaitse korralikult toimima ja ka Eston (Varusk – toim) tegi väravas head tööd. Teine poolaeg lagunes veidi kaitse ära ja Viljandi sai joone pealt mõned lihtsad väravad,” rääkis Tõnis Kase. “Üldiselt oli hea mäng ja kõik võitlesid kõvasti.”

Käsipalli mäng Viljandi vastu tõi Servitile nädala teise võidu, tuues rõõmu fännidele üle kogu riigi. Meeskonna tugev mäng ja suurepärane koostöö viisid võiduni ning näitasid nende pühendumist ja oskusi. See võit on suurepärane saavutus meeskonnale ja annab neile kindlasti enesekindlust järgmisteks mängudeks. Loodame, et see võit on vaid esimene paljudest ja Servit jätkab sama suurepärase jõudmisega. Aitäh meeskonnale ja treeneritele selle vapustava saavutuse eest!

Loe rohkem:  Mistra pidi Balti mere liigas vastaste paremust tunnistama | Käsipall