Selgus Eesti koondise EM-i eelturniiri mängugraafik | Jalgpall

1708975273 2243067h4b08t24

Eesti koondise fännid on elevil, sest on selgunud nende meeskonna UEFA Euro 2024 eelvoorude mängugraafik. Jalgpallikoondis seisab silmitsi põnevate ja väljakutseid pakkuvate vastastega ning võimalus pääseda kõige prestiižsemale jalgpalliturniirile Euroopas on käegakatsutav lähedal. Kõik silmad on suunatud Eesti tiimile, kui nad valmistuvad võitluseks oma unistuse nimel. Läheme koos jälgime ja toetame oma meeskonda nende teekonnal Euroopa meistrivõistlustele!

Eesti saalijalgpallimeeskond sai teada aprillikuus Küprosel toimuva 2026. aasta Euroopa meistrivõistluste valikturniiri mängude graafiku.

9.-12. aprillini 6000 pealtvaatajat mahutavas Tassos Papadopoulos-Eleftheria hallis toimuval A-alagrupi miniturniiril on Eesti (Euroopa retingu 47.) esimeses voorus teisipäeval, 9. aprillil kell 11 vastamisi Küprosega (39.).

Teises voorus on kolmapäeval, 10. aprillil Eesti vastaseks Andorra (43.). Pärast päevast vaheaega ollakse reedel, 12. aprillil turniiri viimases kohtumises vastamisi Põhja-Iirimaaga (50.). Teises ja kolmandas voorus on Eesti koondise mängu algusaeg 15.30.

Eesti on seni osalenud EMi valikturniiridel kuuel korral ning seni on kaotatud kõik 17 kohtumist.

Eelturniiridest stardib esimesena C-alagrupi turniir 8. aprillil, kui Šveits (40.) võõrustab Maltat (44.), Gibraltarit (45.) ja Šotimaad (49.).

11.-14. aprillini mängivad Austria (46.) koduväljakul toimuval A-alagrupi turniiril koos väljakuperemeestega Iisrael (38.), Bulgaaria (41.) ja San Marino (48.).

Eelturniiridel pääseb igast kolmest alagrupist põhiturniirile, 40 meeskonna sekka kaks paremat.

EM-i finaalturniir peetakse 2026. aastal Lätis ja Leedus.

Kokkuvõttes on selge, et Eesti jalgpallikoondisel on eelnev turniir väga tihe ja väljakutseid täis. Mängugraafik näitab, et meeskonnal tuleb endast anda parim ning näidata oma tugevusi ja oskusi, et saavutada edu Euroopa meistrivõistlustel. Antud ajakava annab mängijatele võimaluse näidata oma potentsiaali ning valmistuda suurteks väljakutseteks. Eesti fännid on kindlasti põnevil ja ootavad põnevusega, kuidas meeskond selles turniiris kavatseb esineda. Kõik silmad on suunatud Eesti koondisele ning loodame, et nad suudavad ületada kõik takistused ja teha meid uhkeks.

Loe rohkem:  Markus Poom kergitas Iirimaal karikat | Jalgpall

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga