Selgus Aasia meistrivõistluste teine finalist | Jalgpall

2249505h04eet24

Tere tulemast, jalgpallisõbrad! Ei ole midagi põnevamat kui näha oma lemmikmeeskonda võitlemas Aasia meistrivõistluste finaalis. Selgus teine finalist ja see on sündmus, mis köidab kogu meie riigi tähelepanu. Põnevad mängud ja võimsad väravad on vaid osa sellest, mis meid ees ootab. Olge valmis kogema põnevust ja emotsioone, sest jalgpall on midagi enamat kui lihtsalt mäng – see on kirg, mis ühendab meid kõiki. Loodame, et meeskond saavutab suurepärase tulemuse ja toob koju võidu!

Katari jalgpallikoondis alistas Aasia meistrivõistluste poolfinaalis Iraani 3:2 ja tagas koha koduse turniiri esikohamängus.

Sardar Azmoun viis Iraani juba neljandal minutil juhtima, aga 17. minutil Jassem Gaber viigistas ja 43. minutil lõi Katari ründaja Akram Afif seisuks 2:1.

Teise poolaja alguses teenis iraan penalti, mille Alireza Jahanbakhsh 51. minutil realiseeris, kuid 82. minutil lõi Almoez Ali võõrustajate võiduvärava.

Katar pääses Aasia meistrivõistluste finaali teist korda järjest, siis lisaks turniiri korraldamisele ollakse ka tiitlikaitsjad.

Laupäeval, 10. veebruaril tuleb minna esikohamängus vastamisi Jordaaniaga, kes alistas esimeses poolfinaalis favoriit Lõuna-Korea 2:0.

Esimest korda alles 2004. aastal finaalturniirile jõudnud Jordaania jaoks on tegemist ajalooliselt eduka turniiriga, sest seni polnud koondis veerandfinaalist kaugemale pääsenud.

Kokkuvõttes võib öelda, et Eesti jalgpallikoondise teekond Aasia meistrivõistlustel oli täis põnevust ja üllatusi. Teise finalistina selgus Aasia meistrivõistlustel Jaapan, kes kindlasti pakub tugevat vastast tulevasel finaalmängul. Eestlastele jääb üle vaid oodata põnevat finaalmängu ja loota, et nende meeskond suudab näidata end parimas võimalikus valguses. Igal juhul on Eesti jalgpalli fännidel põhjust rõõmu tunda meeskonna saavutuse üle Aasia meistrivõistlustel.

Loe rohkem:  Selgus U-21 koondise koosseis Türgi treeninglaagriks | Jalgpall