Ruudi alistanud de Minaur kaitses Mehhikos tiitlit | Tennis

2292384h1e1at24

Tennis fans in Estonia are celebrating as Ruudi de Minaur successfully defended his title in Mexico. The Australian player showcased his exceptional skill and determination on the court, defeating his opponents with finesse. The victory was not an easy feat, but Ruudi’s dedication and hard work paid off, solidifying his status as a top player in the world of tennis. Estonian fans are proud to support such a talented athlete, and eagerly anticipate his future successes on the international stage.

Mehhikos Acapulcos toimunud ATP 500 kategooria turniiri võitis Austraalia esireket Alex de Minaur (ATP 9.), kes oli finaalis 6:4, 6:4 üle maailma 11. reketist Casper Ruudist.

Mulluses finaalis kolmes setis ameeriklase Tommy Pauli alistanud de Minaur realiseeris Eesti aja järgi pühapäeva varahommikul neljast murdepallist kolm ning sooritas 27 äralööki norralase kaheksa vastu. Mõlemad mehed tegid üheksa lihtviga, kogu matš kestis kolm minutit vähem kui kaks tundi.

“On olnud suurepärane nädal, ehk isegi selline, mida ma ausalt öeldes ei oodanud,” sõnas de Minaur võidu järel. “Ma ei tundnud Mehhikosse saabudes end kõige paremini ja korrutasin endale lihtsalt, et pean endale võimalusi andma. Täna mängisin oma turniiri parima matši, olen sellega äärmiselt rahul.”

Iroonilisel moel tõuseb Ruud esmaspäevases maailma edetabelis kümnendaks langevast de Minaurist mööda üheksandaks. Acapulco tiitel on austraallasele karjääri kaheksandaks, neist seitse on tulnud kõva kattega turniiridel ning üks – 2021. aastal Eastbourne’is – murul.

Kokkuvõttes võib öelda, et Ruudi triumf Mehhikos oli muljetavaldav saavutus, mis näitab tema silmapaistvat oskust ja võimekust tenniseväljakul. Tema võit de Minauri üle tõestab, et ta on tõsine jõud maailma tennises ning kindlasti on palju rohkem suuri võite tema tulevikus oodata. Eesti tennisefännid on kindlasti uhked selle saavutuse üle ning ootavad põnevusega Ruudi järgmist esinemist rahvusvahelisel tenniseareenil.

Loe rohkem:  Ojakäär piirdus teisel Manacori turniiril ühe mänguga | Tennis

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga