Redditi IPO võib ulatuda 6,4 miljardi dollarini | Välismaa

2317728hb5a6t24

Tere tulemast, kus Reddit IPO võib saavutada ajaloolise märgi, ulatudes kuni 6,4 miljardi dollarini. See oodatav börsile minek on tekitanud suurt elevust nii investorite kui ka üldsuse seas. Reddit, mida tuntakse ka kui “Interneti esileedi”, on saavutanud meeletu populaarsuse oma kogukonna ja mitmekesisuse poolest. Sellel sotsiaalmeediaplatvormil on võimalus muuta digitaalset suhtlust ja jagada ideid kogu maailmas. Kas see IPO toob kaasa uue ajastu digitaalses maailmas? Ainult aeg näitab.

Sel nädalal toimub suhtlusvõrgustiku Reddit aktsiaemissioon (IPO) ja see võib anda ettevõttele 6,4 miljardi dollari suuruse turuväärtuse.

Reddit peaks neljapäeval börsile jõudma nimega “RDDT”. Investoritele pakutakse aktsiaid hinnaga 34 dollarit tükist, mis annaks firmale 6,4 miljardi dollari suuruse väärtuse, vahendas The Wall Street Journal.

Reddit esitas USA börsikomisjonile (SEC) avalduse börsile minemiseks 2021. aastal, siis hindas ettevõte oma väärtuseks umbes 10 miljardit dollarit. 

Reddit on aga viimaste aastate jooksul esimene sotsiaalmeedia ettevõtte, mis jõuab börsile. Firma pakub aktsiaid ka oma kasutajatele, see samm võib muuta firma aktsia volatiilsemaks. 

Reddit asutati 2005. aastal San Franciscos. Platvormil on umbes 73 miljonit igapäevast kasutajat.

Kokkuvõtteks võib öelda, et Redditi IPO lähenev 6,4 miljardi dollari tasemega on märkimisväärne verstapost ettevõtte jaoks ning näitab nende kasvupotentsiaali ja investorite usaldust. See samm võib tuua kaasa olulise muutuse ettevõtte väärtuses ja mõjutada positiivselt nende jätkuvat arengut. Välismaalaste poolt tõstatatud huvi Redditi IPO vastu näitab ka globaalset usaldust selle ettevõtte vastu ning annab tunnistust sellest, et Redditi edulugu ulatub ka väljapoole Eesti piire.

Loe rohkem:  Soome tuuma- ja hüdroelektrijaamade töötajad lähevad streigile | Välismaa

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga