PSG ostis 18-aastase brasiillase | Jalgpall

2229699h02b0t24

Tere tulemast Eestisse! Suurte uudiste laine on löönud Prantsusmaa jalgpalli maailma, kui Paris Saint-Germain (PSG) ostis 18-aastase brasiillase. See noor andekas mängija on tekitanud suurt elevust ja loodetakse, et ta toob PSG-le uut sära ja tugevust. Jalgpalli fännid üle maailma on põnevil selle uue talenti näha ning tema tulevikku jälgida. See on kindlasti suur samm nii noore mängija kui ka klubi jaoks ning jätkab jalgpalli põnevat ja põnevusttekitavat arengulugu.

Prantsusmaa tippklubi Pariisi Saint-Germain täiendas rivistust 18-aastase Brasiilia tulevikulootuse Gabriel Moscardoga, kes mängib hetkel kodumaal Corinthiansis.

Kaitsva poolkaitsja positsiooni täitva Gabriel Moscardo värske leping PSG-ga kehtib 2028. aastani, aga hetkel laenati mängija tagasi Corinthiansi.

Tema üleminekusummat ei avalikustatud, kuid Brasiilia meedia teatel jääb see 20 miljoni euro kanti, kuhu lisandub veel kaks miljonit võimalike boonuste näol.

PSG hoiab Prantsusmaa kõrgliigas liidrikohta, edumaa teisel kohal paikneva Nice’i ees on kaheksa punkti.

In conclusion, PSG’s purchase of 18-year-old Brazilian footballer is a noteworthy move that showcases the club’s commitment to investing in young talent. This acquisition has the potential to bring new energy and skill to the team, and may also serve as an inspiration to other young players. It’s a reminder of the global reach of football and the potential for talent to emerge from unexpected places. It will be interesting to see how this investment pays off for PSG and how the young Brazilian player will adapt to his new environment and showcase his abilities on the international stage.

Loe rohkem:  Soome tippklubi panustab 19-aastasele Andreas Vaherile | Jalgpall

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga