Presidendi tunnustuse saanud päästja rõhutas ühistöö tähtsust | Eesti

2249082hd940t24

Tere tulemast Eestisse! Viimase aja sündmuste valguses on üha olulisem rõhutada ühistöö tähtsust meie ühiskonnas. Hiljuti tunnustatud päästja on toonud esile selle olulise teema, rõhutades, kui oluline on koostöö erinevate organisatsioonide vahel, et tagada inimeste ohutus ja heaolu. See on hea meeldetuletus, et üksinda me võime olla tugevad, kuid koos suudame saavutada palju enamat. Tema saavutused ja visadus on inspireerivad ning kutsuvad meid kõiki üles tegema koostööd, et luua parem tulevik meie armsale Eestile.

President Alar Kariselt kolmapäeval teenetemärgi pälvinud Lõuna-Järvamaa vabatahtlike päästjate juht Meelis Välimäe rõhutas autasust teada saades meeskonnatöö tähtsust.

“Tunne on ju äge. Neid vabatahtlikke minu ümber, selliseid tublisid ja aktiivseid on õnneks palju. Ja see on kõik selline ühistöö ja meeskonnatöö,” ütles Eesti Punase Risti V klassi teenetemärgi saanud Välimäe.

Türi Vabatahtliku Tuletõrjeühingu juhatuse liige Välimäe on viimased pea kaks aastat väga tublisti panustanud ka Ukraina abistamisse.

“Ma ikkagi olen jätkuvalt  arvamusel, et Ukraina kaitseb täna nii Eestit kui kogu Euroopat Venemaa terrori eest ja niipalju kui kogu Euroopa Ukrainat toetab, siis selle võrra on meil endal ka turvalisem. Nii et selle nimel me pingutame,” rääkis ta.

“Aktuaalse kaamera” intervjuu Välimäega algas sellest, et kuna kolmapäeval avati Türil uus päästekomando, on vabatahtlikel nüüd lootus kunagi neile kuulunud vana pritsumaja tagasi saada. Mõistagi tuli riiklik tunnustus Meelis Välimäele suure üllatusea.

Kokkuvõttes võib öelda, et presidendi tunnustuse saanud päästja sõnum ühistöö tähtsusest on äärmiselt oluline. Tema töö ja pühendumus on suureks eeskujuks kõigile päästjatele ning näitab, kui oluline on meeskonnatöö ja üksteise toetamine hädaolukordades. Samuti tuletab see meile meelde, kui tähtis on tänada ja tunnustada neid, kes panustavad meie turvalisusesse. Loodetavasti inspireerib see teisigi inimesi astuma sarnaseid samme ühiskonna heaks ning rõhutab, kui oluline on üksteisega koostööd teha.

Loe rohkem:  Õpetajate streik hakkab vaibuma | Eesti

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga