Põlva Serviti alistas Kehra 11 väravaga | Käsipall

2249181h01a4t24

Tere tulemast Eestisse! Põlva Serviti käsipallimeeskond on võitnud võimsa võidu, alistades Kehra meeskonna 11 väravaga. See põnev mäng tõi kaasa suurepärase esituse ja pingelise heitluse kahe meeskonna vahel. Käsipall on oluline osa Eesti spordikultuurist ja Põlva Serviti on tuntud oma kireva fännibaasi ja pühendumuse poolest. See võit on kindlasti pannud kogu rahva rääkima ning loonud põnevust ja elevust kogu riigis.

Kuu esimene meistriliiga voor sai alguse Kehras, kui kohtusid HC Kehra/Horizon Pulp&Paper ja Põlva Serviti. Külalisvõistkond võitis kohtumise seisuga 38:27 (22:13).

Kohtumine oli esialgu tasavägine ning kümnendaks minutiks oli riikliku teenetemärgiga tunnustatud peatreener Kalmer Mustingu juhendatud Serviti peal 6:4. Siis tegid nad aga spurdi ning juhtisid kohtumist 19. minutil juba 15:8. Esimese poolaja viimane sõna jäi Tõnis Kasele, kes viskas oma viienda värava ning viis Serviti poolajale 22:13 eduseisul.

Matši teine pool kulges kümneväravalise vahemaa rütmis. 40. minutil oli seis 27:17, kuid Kehra jõudis pärast seda veel seitsme värava kaugusele. Serviti vastas aga võimsalt ning pikendas eduseisu 11 väravale ja võitis kohtumise lõpuks 38:27.

Serviti resultatiivseimad mängumehed olid Jürgen Rooba ja Henri Sillaste seitsme väravaga. Kehra resulatiivseimad väravakütid olid Indrek Normak ja Sergio-Silver Kreegimaa viie väravaga.

“Esimene poolaeg oli meie poolt korralik esitus. Saime vahe sisse mängitud ja mäng sai paika. Teine poolaeg oli vormistamise küsimus,” sõnas peatreener Musting.

Neljapäeval kohtuvad meistriliigas SK Tapa ja HC Tallinn ning nädalavahetusel lähevad Põlvas vastamisi Serviti ja Viljandi HC.

Kokkuvõttes võib öelda, et Põlva Serviti saavutas suurepärase võidu Kehra üle käsipallis, võites 11 väravaga. Nende meeskonna tugev mäng ja hea koostöö olid võtmetegurid selle võidu saavutamisel. Mängu käigus näitasid mõlemad meeskonnad suurepärast spordimehelikkust ja meisterlikkust ning pakkusid fännidele põnevat ja pingelist mängu. See võit on kindlasti suurepärane saavutus Põlva Servitile ja annab neile kindlasti enesekindlust ja motivatsiooni jätkata edukat hooaega käsipallis.

Loe rohkem:  Saksamaa kaotas, aga jõudis EM-il poolfinaali | Käsipall