Pogbale määrati nelja-aastane võistluskeeld | Jalgpall

2288340h6f8bt24

Eile teatas Rahvusvaheline Jalgpalliliit FIFA oma otsusest määrata maailmakuulsale jalgpallurile Paul Pogbale nelja-aastane võistluskeeld rikkumise eest. See otsus on šokeerinud nii fänne kui ka spordiennustajaid üle maailma. Pogba, kes mängib praegu Prantsusmaa koondises ning Manchester Unitedis, on olnud üks jalgpallimaailma kirkamaid tähti. Küsimused tema tuleviku kohta on õhus ning fännid ootavad pingeliselt järgmisi samme seoses selle kontroversiaalse otsusega.

Endisele Prantsusmaa jalgpallikoondise mängijale, 30-aastasele Paul Pogbale määrati nelja-aastane võistluskeeld.

Seni Torino Juventuse ridadesse kuulunud Pogba eelmise aasta augustis antud dopinguproovist avastati üle lubatud määra testosterooni, positiivseks osutusid nii tema A- kui B-proov.

Itaalia antidopingu agentuur määras 2018. aastal Prantsusmaa koondisega maailmameistriks tulnud Pogbale nelja-aastase võistluskeelu, mis tähendab, et ta saaks palliplatsile naasta 2027. aasta teises pooles. Väidetavalt plaanib Pogba otsuse edasi kaevata.

Lõpuks määrati Pogbale nelja-aastane võistluskeeld, mis tõstab esile spordimaailma nulltolerantsi dopingu suhtes. See otsus kinnitab, et reeglite rikkumine ei jää karistuseta ja et aus mäng on kõige olulisem. Sellised juhtumid panevad meid kõiki mõtlema aususe ja spordi põhimõtetele ning rõhutavad vajadust järgida eetilisi standardeid. On oluline, et sportlased mõistaksid, et dopingu kasutamine ei ole aktsepteeritav ja neil on vastutus mängida ausalt ning jagada positiivset eeskuju tulevastele põlvkondadele.

Loe rohkem:  Chelsea lükkas Aston Villa karikasarjas auti | Jalgpall

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga