“Plekktrummi” külaline on tuleval nädalal režissöör Marko Raat | Kultuurisaated

2287050h191ct24

Tuleval nädalal on Eesti kultuurimaastikul üks eriline külaline – režissöör Marko Raat, kelle loomingut on oodatud juba pikka aega. Raat on tuntud oma kireva karjääri poolest ning teda iseloomustab unikaalne lähenemine filmindusele. Tema käe all valminud teosed on võitnud mitmeid auhindu ning pälvinud publiku tunnustuse. “Plekktrummi” saatejuhid on elevil sellest kohtumisest ning ootavad põnevusega, mida Raat neile avastada võib. See saade saab olema tõeline maiuspala kultuurihuvilistele!

8. veebruaril jõuab kinodesse režissöör Marko Raadi uus mängufilm “Biwa järve 8 nägu”. Nädala alguses on Raat ka “Plekktrummi” külaline.

Peipsi järv omab eesti folklooris suurt mõju. Kuidas aga sobituvad jaapani vanad armastuslood kokku Peipsiäärsete maastikega?

“Plekktrummi” külaline on peatselt linastuva mängufilmi “Biwa järve 8 nägu” režissöör Marko Raat. Saatejuht on Joonas Hellerma.

“Plekktrumm” on ETV2 eetris esmaspäeval kell 22.00.

Kuigi filmi- ja televisioonitööstuse valdkonnas on Eestis kasvavalt populaarsust kogumas, on rõõm näha, et ka rahvusvaheliselt tunnustatud filmitegijad nagu Marko Raat leiavad tee Eesti meediamaastikule. Tema saabumine “Plekktrummi” külaliseks tõotab pakkuda põnevat perspektiivi kohalikule kultuurisaatele ja inspireerida Eesti filmiloojaid. Raati visiit toob kaasa uusi võimalusi koostööks ja teadmiste jagamiseks ning aitab rikastada Eesti meelelahutusmaastikku. Ootame huviga, mis põnevaid lugusid ja mõtteid ta meie ekraanidele toob!

Loe rohkem:  Aasta esimese "Plekktrummi" külaline on Marius Peterson | Kultuurisaated

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga